شهردار بندرلنگه در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

آسفالت کوچه ها و معابر و احداث پارک در بندرلنگه از مصوبات سفر ریاست جمهوری / بازگرداندن تعدادی از خودروهای سبک وسنگین به چرخه ناوگان موتوری شهرداری/دریافت تسهیلات و احداث سنگ شکن  و معدن شن و ماسه

احداث پارک و آسفالت محلات و معابر از محل مسئولیتهای اجتماعی اداره کل گمرکات این شهرستان  بنا به درخواست شورا و شهرداری بندرلنگه از وزیر اقتصاد در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان به تصویب رسیده است.

کد خبر : 27029
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 اسفند 1400 - 22:24
آسفالت کوچه ها و معابر و احداث پارک در بندرلنگه از مصوبات سفر ریاست جمهوری / بازگرداندن تعدادی از خودروهای سبک وسنگین به چرخه ناوگان موتوری شهرداری/دریافت تسهیلات و احداث سنگ شکن  و معدن شن و ماسه

به گزارش کنگ خبر، دکتر ابراهیم فرهمندنیا عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بندرلنگه با اشاره به گزارش عملکرد ۴ ماهه شهرداری بندرلنگه، اظهار داشت: تا کنون مبلغی بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان بابت حقوق ماهیانه پرسنل شهرداری بندرلنگه در این ۴ ماه پرداخت نمودیم و هیچگونه معوقه ای هم باقی نمانده است و از ۲۳میلیارد تومان بدهی شهرداری به پیمانکاران و.. حدود ۴میلیارد آن پرداخت شده  است.

وی با اشاره به اینکه در آمد شهرداری از محل ارزش افزوده؛ عوارض نوسازی و پروانه ساختمانی و دریافت عوارضی درب گمرک است، افزود: عوارضی که در درب گمرک دریافت نمودیم میانگین ماهانه ۳۵۰ میلیون تومان می باشد.

 

 

شهردار بندرلنگه گفت: برای حل مشکل کارخانه آسفالت شهرداری این بندر در حال احداث حوضچه ای با ظرفیت ۸۰۰تن قیر هستیم و مخزن های ۷۰ تنی و۶۰ تنی نیز خریدار شده است و در حال حاضر ۸۰ تن قیر داریم و ۲۰۰تن نیز آماده بارگیری است و ۴۰ تن نیز قیر در محل کارخانه ای نیز ذخیره شده بود که انهم تحویل خواهیم گرفت و در اردیبهشت ماه سال آینده با همین مقدار آسفالت کوچه و معابر آغاز خواهد شد.

 

 

فرهمندنیا تاکید کرد: کار عمرانی نیاز به بودجه دارد و در آمد پایدار با یکماه و دوماه محقق نمی شود و در حال حاضر نیز شهرداری بندرلنگه هیچ زمین یا ملکی برای برای فروش هم ندارد و حال به دنبال درآمدهای پایدار از جمله در یافت تسهیلات برای احداث سنگ شکن  و معدن شن وماسه هستیم.

 

 

وی بیان داشت: تعدادی از خودروهای سبک و سنگین از کار افتاده را پس از تعمیرات و بازسازی به چرخه ناوگان موتوری شهرداری بازگرداندیم.

 

 

شهردار بندرلنگه تصریح کرد: در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد شهرداری همه تلاش خود را کرده و این کار هزینه های گزافی را برای ما تحمیل نموده است و این روند کار تنها شهرداری نیست و ادارات مختلف نیز  باید با ما همکاری نمایند.

 

 

فرهمندنیا با اشاره به اینکه ۲هزار گل و نهال مثمر در گلخانه شهرداری پرورش دادیم، گفت:درخت های مثمر را نیز جایگزین درخت های بی حاصل در سطح شهر نمودیم و در بحث معاینه فنی با اینکه شهرداری هیچگونه مسئولیتی ندارد ولی بنا به درخواست و مطالبات  مردم پیگیری هایی نیز صورت دادیم .

 

 

این مسئول یادآور شد: احداث پارک و آسفالت محلات و معابر از محل مسئولیتهای اجتماعی اداره کل گمرکات این شهرستان  بنا به درخواست شورا و شهرداری بندرلنگه از وزیر اقتصاد در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان به تصویب رسیده است.

 

 

وی در پایان گفت: مطالبه گری حق تک تک مردم شریف این شهر است اما نباید به بهانه مطالبه گری به همکاران شهرداری بی احترامی، توهین و افتراء زده شود بلکه باید جایگاه و منزلت افراد در هرلباس و منصبی حفظ گردد و بهتر آن است که هر گونه مطالبه گری از مسیر قانونی خود صورت گیرد و در صورت مشاهده هر گونه اجحاف و کم کاری از سوی دستگاه‌ها، شهروندان می توانند از طریق مراجع ذیصلاح اقدام کنند و اصحاب رسانه می توانند بهترین مطالبه گران باشند چرا که به قوانین موجود بهتر آشنا هستند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان