مسئول حوزه بسیج ادارات وکارمندی شهرستان بندرلنگه:

مردم در مراجعه به دستگاه‌های اداری نباید با مشکل مواجه شوند/میز خدمت جهادی ادارات به مناطق محروم منتقل می‌شود

مسئول حوزه بسیج ادارات وکارمندی شهرستان بندرلنگه گفت: نبایستی مردم در مراجعه به دستگاه‌های اداری با مشکل مواجه شوند، با تلاش مضاعف و تفکر انقلابی به نتیجه مطلوب می‌رسیم و این مسئله قابل تحقق است و مجموعه بسیج ادارات نقش محوری برای شناسایی مشکلات و ایجاد راهکار دارد.

کد خبر : 27014
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 دی 1400 - 8:35
مردم در مراجعه به دستگاه‌های اداری نباید با مشکل مواجه شوند/میز خدمت جهادی ادارات به مناطق محروم منتقل می‌شود

کمانداری مسئول حوزه بسیج ادارات و کارمندی شهرستان بندرلنگه امروز در گفت‌وگو با کنگ خبر، اظهار داشت: اگرچه جامعه هدف ما در بسیج ادارات کارمندان هستند، اما در عرصه اجتماعی نیز در مسایل مختلف و دغدغه‌های مردم با اندیشه و توان بسیج نیز پای کار هستیم.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های ما افزایش رضایت‌مندی عمومی در ادارات است، افزود: کارمندان بسیجی در خدمات رسانی به مردم بر اساس ضوابط می‌توانند نقش برجسته‌ای داشته باشند و بیش از گذشته تاثیر گذار باشند.

مسئول حوزه بسیج ادارات و کارمندی شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه کار بسیج در خدمات رسانی وسایر عرصه ها محدود به زمان و مکان نمی شود، تاکید کرد: نبایستی مردم در مراجعه به دستگاه‌های اداری با مشکل مواجه شوند، با تلاش مضاعف و تفکر انقلابی به نتیجه مطلوب می‌رسیم و این مسئله قابل تحقق است و مجموعه بسیج ادارات نقش محوری برای شناسایی مشکلات و ایجاد راهکار دارد.

کمانداری با بیان اینکه فرهنگ بسیج باید در سطح ادارات نهادینه شود، بیان داشت: ایثار، شهادت طلبی، تعهد کاری، جهادی و انقلابی بودن و استقامت از ویژگی های فرهنگ بسیجی است که ترویج آن ارزشمند است.

وی گفت: نقش بسیج تنها “نظامی” نیست، بلکه باید با تقویت و توانمند کردن خود در مسیری که مقام معظم رهبری تعیین فرمودند، عمل کند. تفکر انقلابی و جهادی باید در سطوح مختلف دولت اسلامی ترویج شود.

این مسئول بسیج کارمندی یادآور شد: بسیجیان همواره در سختی ها و مشکلات کشور حضور داشته و در کنار مردم و مسئولان بوده اند و به نوعی “بن‌بست‌شکن” هستند.

وی در پایان تصریح کرد: اکنون باتوجه به آسیب شناسی‌ها در مناطق مختلف شهرستان، میز خدمت جهادی ادارات به مناطق محروم ومحلات کم برخوردار منتقل می‌شود.

انتهای پیام/ک

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان