اشاره شهردار بندرکنگ به خدمات ماندگار جباری به این بندر / پیگیری و اختصاص چمن مصنوعی برای سه زمین ورزشی در بندرکنگ توسط نماینده مردم غرب هرمزگان

شهردار بندرکنگ گفت: با رفتن مهندس جباری در یک مقطع زمانی ۴ ساله ما آسیب دیدیم چرا که ایشان طراح قوانین بودند و در این خلع نبودن ایشان در بعد عمرانی و زیر ساختی در این بندر ضرر کردیم.

کد خبر : 26938
تاریخ انتشار : یکشنبه 7 شهریور 1400 - 22:10
اشاره شهردار بندرکنگ به خدمات ماندگار جباری به این بندر / پیگیری و اختصاص چمن مصنوعی برای سه زمین ورزشی در بندرکنگ توسط نماینده مردم غرب هرمزگان

به گزارش کنگ خبر، در ششمین روز از هفته دولت نشست مهندس ایوب زارعی شهردار و غلام یزدانپناه رئیس و اعضای شورای شهر بندرکنگ با مهندس شیبانی فرماندار و مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در محل شهرداری این بندر برگزار شد.

 

ایوب زارعی شهردار بندرکنگ در این نشست با اشاره به اقدامات ارزشمند و ماندگار مهندس جباری در بندرکنگ، اظهار داشت: بلوار خروجی از بندر کنگ به بستک و مجوز بلوار ساحلی و آسفالت آن ، تجهیز شهرداری، تخصیص ماشین آلات راهسازی از سازمان همیاری شهرداری ها و جذب اعتبار صد درصد مدرسه محلاتی قدیم از سازمان نوسازی مدارس از اقدامات ماندگار و ارزشمند نماینده مردم غرب هرمزگان در گذشته است.

 

وی افزود: با رفتن ایشان در یک مقطع زمانی ۴ ساله ما آسیب دیدیم چرا که ایشان طراح قوانین بودند و در این خلع نبودن ایشان در بعد عمرانی و زیر ساختی در این بندر ضرر کردیم.

 

❇️ در این نشست موارد ذیل نیز به تصویب رسید.

 

◻️پیگیری و اختصاص چمن مصنوعی برای سه زمین ورزشی در بندرکنگ توسط نماینده مردم غرب هرمزگان از محل بودجه متوازن ۱۴۰۰ و آماده سازی زیر ساخت این زمین ها توسط شهرداری

◻️تامین قیر رایگان که پیگیری آن توسط نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس از طریق وزارت نفت و راه شهرسازی صورت گرفته که به شهرداری ها و دهیاری ها تخصیص داده می شود که بندرکنگ هم از آن بهره مند خواهد شد.

 

◻️لایروبی اسکله بندرکنگ نیز با پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان از طریق سازمان بنادر انجام خواهد شد.

 

◻️تخصیص زمین برای مسکن جوانان نیز ویژه در دستور کار فرماندار ونماینده مردم در مجلس قرار خواهد گرفت.

 

◻️تخصیص یکمیلیاردونیم از محل بودجه متوازن با پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان جهت آسفالت خیابان های شهر و ادامه بلوار ساحلی تخصیص داده می شود.

 

◻️راه اندازی شرکت سرمایه گذاری هواپیمایی کنگ، صدور مجوز راه اندازی شهرک صنوف مزاحم، تامین ماشین آلات عمرانی و تکمیل پروژه پلاژ بانوان از دیگر در خواست های شهرداری و شورای شهر بندرکنگ در این نشست بود‌.

 

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان