سرهنگ کاظمی:

خبرنگاران در ارتقای امنیت اجتماعی و فرهنگسازی نقش مهمی دارند

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه گفت: رویکرد مردمی بودن، جامعه محوری و مقبولیت پذیرش اجتماعی رویدادهای پلیسی نیز از دیگر الویت‌های پلیس است.

کد خبر : 26892
تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 مرداد 1400 - 21:48
خبرنگاران در ارتقای امنیت اجتماعی و فرهنگسازی نقش مهمی دارند
به گزارش کنگ خبر، سرهنگ مهراب کاظمی در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی،شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حریم ولایت و سلامت گفت: از همکاری و حمایت های همه جانبه خبرنگاران در طول سال با نیروی انتظامی تشکر و قدردانی می کنم.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به پهنای جغرافیای جمهوری اسلامی ایران ماموریت دارد و در حوزه نظم و امنیت نقش ایفا میکند،عنوان کرد: ضرورت دارد در راستای ارتقای فرهنگ و افزایش آگاهی در سطح جامعه تعامل سازنده با اصحاب رسانه و همه خبرگزاری ها داشته باشیم.
این مقام ارشد انتظامی شهرستان بندرلنگه خاطر نشان کرد: رویکرد مردمی بودن، جامعه محوری و مقبولیت پذیرش اجتماعی رویدادهای پلیسی نیز از دیگر الویت‌های پلیس است.
سرهنگ کاظمی ادامه داد: به دلیل تعامل خبرنگاران با ناجا امروز مردم ایران از نیروی انتظامی رضایتمندی بالایی دارند و همچنان پلیس را ملجأ و مامن و پناهگاه خود می دانند و این احساس امنیت از طریق رسانه بدست می آید.
در پایان این مراسم با اهدای تندیس از تلاش های خبرنگاران در عرصه نظم و امنیت تجلیل و تقدیر به عمل آورده شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان