رئیس ستاد بانوان جنبش حامیان آیت الله رئیسی غرب هرمزگان:

تحقق مطالبات بانوان با حضور حداکثری و رای به کاندید اصلح

رئیس ستاد بانوان جنبش مردمی حامیان آیت الله رئیسی گفت: آیت الله رئیسی نمونه بارز یک انسان آزاده، مستقل، ساده زیست و با تکیه بر تمام نیروهای داخلی فاقد وابستگی به هر جناح و گروهی پای در عرصه میدان انتخابات گذاشته است.

کد خبر : 26762
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 خرداد 1400 - 18:36
تحقق مطالبات بانوان با حضور حداکثری و رای به کاندید اصلح
سناء شهابی رئیس ستاد بانوان جنبش مردمی حامیان آیت الله رئیسی غرب هرمزگان* با اشاره به اهمیت  نقش زنان در تعیین سرنوشت جامعه اظهار داشت: با توجه به اینکه نیمی از جامعه را زنان تشکیل می‌دهند در همه عرصه‌ها از جمله عرصه سیاسی در ابعاد مختلف می‌توانند تاثیرگذار باشند و هرچه مشارکت زنان در انتخابات به عنوان یکی از مظاهر اصلی مردم سالاری دینی، پررنگ و گسترده‌تر باشد، به تبع این حضور برای تحقق خواسته‌ها و مطالبات بر روی زمین مانده و فراموش شده جامعه انتظار دارند که خواسته‌های آنان نیز مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: حماسه‌ای خلق نمی‌شود مگر اینکه زنان مسلمان ایرانی با بصیرت و هوشمندی اندیشه‌ای را همراهی و هدایت کنند و این حماسه سیاسی باهدف  ایجاد خیزش جدید در توسعه و  تعیین سرنوشت خود باحضور پررنگ بانوان در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود.
 رئیس ستاد بانوان جهش مردمی حامیان آیت الله رئیسی غرب هرمزگان بیان کرد:  آیت الله رئیسی نمونه بارز یک انسان آزاده، مستقل، ساده زیست و با تکیه بر تمام نیروهای داخلی فاقد وابستگی به هر جناح و گروهی پای در عرصه میدان انتخابات گذاشته است تا هرگونه مانع و فیلتر را از سر راه رفاه و معیشت  مردم بردارد.
شهابی یادآور شد: تاکنون ستادهای بانوان این جنبش را در بخش شیبکوه، مهران وبندرکنگ شهرستان بندرلنگه و ستادهایی نیز  در شهرستان بستگ و پارسیان نیز با مشارکت مردم راه اندازی نمودیم.
انتهای پیام/م
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان