با حضور نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس و رئیس ستاد آیت الله رئیسی در استان

همایش حامیان آیت الله‌رئیسی در بندرلنگه برگزار شد / حضور پرتعداد کاندیداهای شورای شهر بندرلنگه در همایش + تصاویر

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: با انتخاب آیت‌الله رئیسی وضعیت کشور خوب و به یک ثبات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خواهیم رسید و هم‌صدایی بین قوا ایجاد خواهدشد.

کد خبر : 26714
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 خرداد 1400 - 8:39
همایش حامیان آیت الله‌رئیسی در بندرلنگه برگزار شد / حضور پرتعداد کاندیداهای شورای شهر بندرلنگه در همایش + تصاویر

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، احمد جباری شب گذشته در جمع مسؤولان ستادهای مرکزی و مردمی و همچنین جمعی از معتمدین و حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: ما در آستانه مهمترین برنامه سرنوشت ساز کشور هستیم که هم نقش داخلی و هم بین‌المللی دارد که این انتخابات با انتخابات‌های دیگر تفاوت‌هایی دارد.

 

احمد جباری: هم‌صدایی بین قوا با روی کارآمدن دولت قوی آیت‌الله‌ رئیسی میسر است

 

وی ادامه داد: در تشییع شهید سلیمانی از اصولگرا گرفته تا اصلاح طلب و هر جناح و تفکرسیاسی همه آمدند چرا که خود شهید هم در زمان حیاتش به جناح‌بندی سیاسی اعتقادی نداشت و خود را متعلق به همه آحاد جامعه می دانست.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس یادآور شد: آقای رئیسی هم شخصی است که امتحان خود را پس داده و در هیچ دایره سیاسی قرار ندارد اگر سری به ستادهای آقای رئیسی بزنید افراد با تفکر اصلاح‌طلبی و اصولگرایی چه شیعه وچه سنی و دیگر مذاهب همه حضور دارند.

جباری گفت: جریان اهل سنت در دوره‌های گذشته از جناح اصلاح‌طلب در کاندیداتوری اعلام حمایت می‌کردند، اما در این دوره هم فراکسیون اهل سنت در مجلس و هم شورای روحانیت و علمای اهل سنت با صراحت از کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی اعلام حمایت کردند.

دبیرکمیسیون عمران مجلس بیان داشت: ما می‌دانیم و همه هم به این نتیجه رسیدند که دعواهای سیاسی و مرزبندی بین جناح‌ها ، قومیت‌ها و مذاهب باید خاتمه داده شود و مطمئنیم با روی کار آمدن آقای رئیسی که آدم با برنامه و فساد تیز است این امر محقق می‌شود چرا که ایشان پاکدست، باتقوا، انقلابی و جهادی است و به دنبال تشکیل دولت فراگیر است.

وی گفت: رسانه‌های بیگانه به دنبال عدم مشارکت مردم و تحریم انتخابات هستند لذا ما باید به دنبال حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

جباری خاطرنشان کرد: باید با روی کار آمدن دولت جدید به اقتصاد و سفره مردم توجه ویژه شود نه اینکه حال همه مسائل داخلی را به برجام گره زدند و بسیاری از کالاهای را در گمرکات معطل کردند و موجب افزایش قیمت‌ها شدند.

این نماینده مجلس بیان داشت: ان‌شاء الله که با انتخاب آیت‌الله رئیسی وضعیت کشور خوب و به یک ثبات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خواهیم  رسید و هم‌صدایی بین قوا ایجاد خواهدشد.

 

جراره: آیت‌الله رئیسی علی‌رغم تهمت‌ها هرگز اخلاق را زیر پا نگذاشت

 

ابوالقاسم جراره در ادامه اظهار داشت: این نارضایتی که منجر به کم‌انگیزگی مردم در مشارکت شده قطعا ناشی از عملکرد بد و نادرست دولت مستقر است.

وی افزود: همه با انتخاب آقای روحانی، چه به ایشان رای دادیم و چه رای ندادیم دوست داشتیم که اتفاقات بسیار خوبی بیفتتد و قرار بود که مردم رفاه بهتری داشته باشند و قرار بود گذرنامه و پاسپورت ایران ارزش بهتری پیدا کند، قرار بود مشکلات اقتصادی حل شود و چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها بچرخد آیا این قرارها پا برجاست و اتفاق افتاده؟

رئیس ستاد مرکزی تبلیغات آیت‌الله رئیسی در هرمزگان بیان داشت: این مملکت برای جناح خاصی و شخص خاصی نیست بلکه این مملکت برای مردم است و لذا همه باید برای رضایت‌مندی مردم تلاش و کوشش کنند که اتفاقات خوبی بیفتتد چرا که ما امانتدار مردم هستیم و ما که بعنوان نماینده مجلس، شورای شهر، رئیس جمهور و… از مردم رای می‌گیریم و بناست این امانت‌ها را پاس بداریم  و امانتدار خوبی باشیم آیا امانتدار خوبی بوده‌ایم و مشکلات مردم رفع شد؟

جراره خاطرنشان کرد: ما مردم نقش خود را کمرنگ نبینند و نقش مردم در انتخابات چه در مجلس، چه در شورا و چه در ریاست جمهوری فراموش نکنیم این نظام حاکم مردم بر مردم است و مردم در آن نقش آفرینی می‌کنند.

نماینده ادوار مجلس در هرمزگان گفت: اما اگر در انتخاب خود ملاک‌ها و شاخص‌ها و آن موضوعاتی مهمی که دغدغه ما است را مورد توجه قرار دادیم و درست انتخاب کردیم نتیجه درستی می‌گیریم و اما اگر ملاک‌ها را سر بازی‌های سیاسی و شورهای انتخاباتی کاذب و بدون توجه به شاخصه‌ها در نظر بگیریم نتیجه آن می‌شود که مردم ۸سال گرفتارند.

وی گفت: در انتخابات شور هم لازم است ولی بالاتر از آن شعور انتخاباتی هم لازم است و ما باید درست انتخاب کنیم و مملکت را نباید دست کسانی بدهیم که  مملکت را بر فنا بدهند.

رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در هرمزگان  تاکید کرد: آن فرصتی که در جمهوری اسلامی برای ما مهیا شده فرصت انتخابات است و الان قریب به ۸ سال از آن دوره گذشته و الان یک فرصت انتخابات مجدد و انتخاب صحیح است و اجازه ندهیم دشمنان قسم خورد نقش‌های شوم خود را به پیش ببرند ما باید دشمنان را با حضور حداکثری نا امید کنیم.

وی افزود: مشارکت امر مهمی است که باید دنبال کنیم مشکلات در کشور است و همه می‌دانیم ما نباید دشمن شاد بشویم و نگاه به تغییر مطلوب بکنیم و اجازه دهیم که کسانیکه دغدغه‌مند هستند وکسانی که ثابت کردند که  اهل  تقوا هستند و اهل رفتار و وحدت اسلامی هستند سکان خدمت را در دست بگیرند و آیت‌الله رئیسی با وجود تهمت‌ها و حرف‌های کذب هیچگاه اخلاق اسلامی را در مناظرات زیر پا نگذاشتند.

جراره خطاب به برخی جریانات سیاسی، تصریح کرد: همان افرادی که ادعا دارید بی‌سواد هستند از نظر شما، عملکردشان باعث زنده شدن امید در دل مردم شده است مردم در قوه قضائیه و آستان قدس عملکرد درست را دیدند و لمس کردند.

وی گفت: اجازه بدهید کسانی که از نظر شما بیسواد هستند و از نطر ما عاقل و متدین، و دل در گروه مملکت دارند و دلسوز مملکت هستند چند صباحی کشور را اداره کنند.

این نماینده پیشین مجلس با انتقاد از عملکرد دولت تدبیر و امید، بیان داشت: ۸سال مردم را درگیر مذاکرات مختلف کردند و چه اتفاقی افتاد آیا عزت ما برگشت؟ و اتفاقا آن ارتباطات با کشورهای همسایه هم قطع شد و حال این مرزها ومرزبندی‌ها با وجود آیت الله رئیسی برداشته خواهد شد و به عزت گذشته باز خواهیم گشت.

 

انتهای پیام/

 

 

   

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان