امام جمعه بندرلنگه در همایش نقش مساجد و ائمه جماعات در انتخابات:

مساجد و روحانیت در حضور حداکثری در انتخابات پیشگام خواهند بود

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: مساجد و روحانیت همچنانکه پیشگام در انقلاب و دفاع مقدس بودند در حضورحداکثری در انتخابات هم پیشگام خواهند بود و مسجد و روحانی که احساس مسئولیت نسبت به نظام اسلامی و انتخابات نداشته باشد در شهرستان بندرلنگه جایگاهی نخواهد داشت.

کد خبر : 26696
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 - 15:11
مساجد و روحانیت در حضور حداکثری در انتخابات پیشگام خواهند بود

به گزارش کنگ خبر، نشست نقش مساجد و ائمه جماعات در حضور حداکثری در انتخابات با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه و جمعی از ائمه جماعات مساجد این شهرستان در سالن همایش شهید سلیمانی دفتر امام جمعه برگزار شد.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه در این نشست اظهار داشت: مساجد و روحانیت همچنانکه پیشگام در انقلاب و دفاع مقدس بودند در حضورحداکثری در انتخابات هم پیشگام خواهند بود.

وی افزود: مسجد و روحانی که احساس مسئولیت نسبت به نظام اسلامی و انتخابات نداشته باشد در شهرستان بندرلنگه جایگاهی نخواهد داشت.
 حجت الاسلام اسماعیل نیا اضافه کرد: در صدر اسلام مسجد کانون اصلی همه نیازهای جامعه هستند و کارکردهای متعدد داشته است، در اول انقلاب به برکت انقلاب تاحدودی جایگاه اصلی مساجد احیاء شد و حال در آغاز گام دوم باید مساجد ما به جایگاه واقعی خود برگردند.
رئیس شوری فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه گفت: انتخابات پیش رو امتحان بزرگی برای همه ایرانیان است حضور حداکثری انتخابات اقتدار آفرین و امنیت بخش است.
امام جمعه شهرستان بندرلنگه یادآور شد: هرکس ایران قوی را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند سرمایه انسانی مهمترین پشتوانه هر نظام است برهمین اساس تمامی دشمنان خارجی و داخلی کینه های مختلف خود را برهم ریخته‌اند و به میدان امده اند تا حضور مردم رادرانتخابات کم رنگ کنند ولی ملت فهیم ایران این بار هم آنها را ناامید می کنند.
این استاد حوزه ودانشگاه بیان داشت: انتخاب هوشمند و برگزیدن کاندیدای اصلح بسیارمهم وحیاتی است و علی‌رغم حضور کاندیداهای مختلف در صحنه ولی بحمدالله تکلیف برای انتخاب گزینه کاری جهادی انقلابی و اصلح برای مردم کاملا روشن است و بحول وقوه الهی نتیجه انتخابات امسال باعث شادی دوستان جبهه مقاومت و اندوه جبهه ضد انقلاب خواهد شد.
انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان