امام جمعه شهرستان بندرلنگه:

همچنانکه قبلا هم گفته‌ام امام جمعه در هیچ مرحله‌ای از انتخابات شوراها دخالت نخواهم کرد

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: همچنانکه قبلا هم گفته‌ام امام جمعه در هیچ مرحله‌ای از انتخابات شوراها دخالت نخواهم کرد اما ویژگیهای نامزد اصلح را برای مردم فهیم و بابصیرت شهرستان بیان می‌کنم.

کد خبر : 26689
تاریخ انتشار : سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 - 11:38
همچنانکه قبلا هم گفته‌ام امام جمعه در هیچ مرحله‌ای از انتخابات شوراها دخالت نخواهم کرد

به گزارش کنگ خبر، حجت الاسلام دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه شب گذشته در شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) در حسینیه امام سجاد(ع) بندرکنگ، اظهار داشت: همچنانکه قبلا هم گفته‌ام امام جمعه در هیچ مرحله‌ای از انتخابات شوراها دخالت نخواهم کرد اما ویژگیهای نامزد اصلح را برای مردم فهیم و بابصیرت شهرستان بیان می‌کنم.

وی برای دستیابی به گزینه اصلح نکاتی را به شرح ذیل عنوان کردند.
۱_مواضع و جهت گیری فرد در مواضع سیاسی و اجتناعی را ببینید و بدانید که علاقمندی او به کدام حزب و گروه است.
۲_مراقب شعارها باشید  به کسی که شعارهای انقلاب را بیان می‌کند و عمیقا به نظام اسلامی و ولایت معتقد و پایبند است او را بگزینید.
۳_اگر کسی برای گرفتن رای شروع به بذل و بخشش پول کرد بدانید که به کرامت انسانی و شرافت شما اهانت کرده و کسی که با خیانت شروع کند حتما تا آخر خیانت خواهد کرد.
۴_کسی که به ایران قوی و رسیدن به آن با مقاومت و دفاع از مظلومان اعتقادداشته باشد نه اینکه قبله آمال او غرب وغرب زده‌ها باشد.
۵_ اولویت او اولویت‌های مردم باشد.
۶_  اهل طرح و برنامه برای پیشرفت شهر وروستای خود باشد.
۷_ نشاط کافی برای کار جهادی برای ابادانی منطقه داشته باشد.
وی در ادامه یادآور شد: یقین دارم ملت شریف با وجود تمامی مشکلات، انتخاباتی پرشور را برگزار خواهند کرد بطوری که هم دشمن را ناکام کنند و هم افرادی را انتخاب خواهند کرد که اهل کار باشند و مشکلات مردم را کمتر کنند.
امام جمعه شهرستان بندرلنگه در بخش دیگری از سخنان خود از مظلومیت امام علی (ع) و سیره رفتاری ایشان مطالبی را بیان داشتند و ضمن انجام قرآن به سر به عزاداری و سوگواری پرداختند.
انتهای پیام/ک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان