امام جمعه موقت بندرلنگه:

سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین مایه برکت خواهد بود / رئیس جمهور آینده باید به سفارش شهداء عمل کند

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه گفت: سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین را مایه برکت می‌دانیم چرا که کشورهای مستقل باید با هم متحد باشند تا ریشه استکبار را بخشکانند.

کد خبر : 26640
تاریخ انتشار : جمعه 13 فروردین 1400 - 14:00
سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین مایه برکت خواهد بود / رئیس جمهور آینده باید به سفارش شهداء عمل کند

به گزارش کنگ خبر، حجت‌الاسلام حسن فقیهی‌فر ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، اظهار داشت: ایران اسلامی افتخار دارد که روز به روز زمینه ظهور را فراهم می‌کند و استکبار را ضعیف‌تر کرده و در مقابل ظلم آنها ایستاده است و آمریکا در جهان به ذلت کشیده شده و به یک قدرت پوشالی تبدیل گردیده و تعداد کشورهای مستقل در سطح جهان بیشتر می‌شود.

 

وی افزود: پدر ومادر ها سعی کنند جوانان تازه عروس وداماد خود را که اختلافی بینشان پیش می آید را دعوت به صلح وسازش و گذشت کنند و بزرگ ترها سریعا موضع یکطرفه نگیرند و زوج های جوان تا می‌توانید به یکدیگر محبت کنید و به هم احترام بگذارید.

 

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه با اشاره به ۱۳ نوروز وروز طبیعت، اضافه کرد: امسال سفارش شده با توجه به شیوع ویروس کرونا مردم عزیز از تجمع و دورهمی  و رفتن به طبیعت پرهیز کنند که باید این دستورات برای سلامت تک تک آحاد جامعه جدی گرفته شود.

 

وی به دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی چهار هزار شهید استان یزد با مقام معظم رهبری، اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار با ابراز تأسف از افرادی که زیر سایه جمهوری اسلامی و به برکت مجاهدت شهیدان و رزمندگان در امنیت و آزادی زندگی، اما بر خلاف اهداف آن خون‌های پاک فعالیت می‌کنند، گفتند، در مقابل این تلاشها، کار و تلاش در راه حق و شهیدان را مضاعف کنید.

 

حجت الاسلام فقیهی فر با اشاره به انتخابات پیش رو، یادآور شد: کسانی که انتخاب می‌شوند باید ببینند سفارش شهداء چه بود و در وصیتنامه خود به چه مواردی اشاره کردند و با مطالعه وصتنامه این شهداء متوجه خواهیم شد که آنها اول اطاعت از رهبری و بعد حفظ حجاب را سفارش موکد کرده اند و باید رئیس جمهور آینده از رهبری معظم انقلاب اطاعت پذیری داشته باشد و فرامین و منویات ایشان را اجرا و عملی کند.

 

این استاد اخلاق تاکید کرد: امروز برخی در داخل و خارج کشور به دروغ تلقین می‌کنند که انتخابات پیش رو کمرنگ خواهد بود و مردم مشارکت آنچنانی نمی‌کنند، باید بگویم این سخنی بیهوده است مردم پای آرمان‌های انقلاب و نظام مانده اند و همیشه در صحنه حاضر بوده‌اند و پای این نظام را با حضور خود در انتخابات های مختلف امضاء و تایید کرده و ایستاده اند.

 

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه یادآور شد: اگر مشارکت در انتخابات سال گذشته مجلس تا حدودی کم بود بخاطر بد عمل کردن مجلس قبل و برخی نمایندگانی که به فکر منافع شخصی خود بودند و گاها نیز از دشمن اطاعت می‌کردند بود مجلسی که در ۲۰ دقیقه برجام را تصویب کرد که رئیس مجلس آن هم مقصر است و اگر چنین نمی شد این وضعیت اقتصادی ما نبود و حال اگر رئیس جمهور جهادی، مومن وانقلابی میخواهیم باید مشارکت بالا باشد و همگی بار دیگر مهر تاییدی به این نظام مقدس بزنیم.

 

وی در پایان با اشاره به سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین، گفت: این سند را مایه برکت می‌دانیم چرا که کشورهای مستقل باید با هم متحد باشند تا ریشه استکبار را بخشکانند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان