رئیس کمیته امداد شهرستان بندرلنگه خبر داد

  ایجاد ۱۲۱ فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان بندرلنگه/توانمند سازی مددجویان راهبرد اصلی کمیته امداد

رئیس کمیته امداد شهرستان بندرلنگه از ایجاد ۱۲۱فرصت شغلی از محل اعتبارات امدادی و بانکی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان طی ۱۱ماهه امسال خبر داد.

کد خبر : 26595
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ایجاد ۱۲۱ فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان بندرلنگه/توانمند سازی مددجویان راهبرد اصلی کمیته امداد
به گزارش پایگاه خبری کنگ خبر؛ محمد ذاکری گزارشی از اعتبارات تخصیص داده شده برای اشتغال مددجویان کمیته امداد شهرستان بندرلنگه  ارائه کرد و اظهار داشت: راهبرد اصلی این نهاد توانمند سازی مددجویان از طریق ایجاد فرصت های شغلی است که در این راستا ۱۲۱ فرصت شغلی از محل اعتبارات امدادی و بانکی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بندر لنگه طی ۱۱ ماهه امسال ایجاد شده است.
وی افزود: از این تعداد فرصت شغلی ۱۵ مورد در زمینه دامپروری، ۴۶ مورد در زمینه صیادی، ۲۲مورد صنایع دستی و   ۳۸ مورد در زمینه طرح های خدماتی بوده که برای ایجاد این فرصت های شغلی  ۴ میلیارد و ۸۱۲ میلیون تومان از محل اعتبارات امدادی و تسهیلات منابع بانکی تامین شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان بندرلنگه به فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه خودکفایی و اشتغال اشاره و بیان کرد: شناسایی مددجویان مستعد اشتغال، شناسایی ظرفیت های منطقه، ارائه آموزش‌های فنی و حرفه ای به مددجویان متقاضی به منظور ارتقاء سطح آگاهی علمی و مهارت های فنی و حرفه ای آنها از مهمترین برنامه های توانمندسازی نیازمندان تحت حمایت این نهاد است.
انتهای پیام/م
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان