اقتدار و کار آمدی در عمل

گام‌های نهایی جباری برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بندرلنگه/ خون تازه در رگ پروژه کمربندی بندرلنگه دمیده شد

کمربندی بندرلنگه که توسط مهندس جباری در ادوار گذشته در قامت نماینده مردم در مجلس استارت خورد در نبود ایشان گاها این پروژه با وقفه روبرو و یا به کندی پیش می‌رفت اما با بازگشت وی به مجلس یازدهم وکرسی نمایندگی روز گذشته با دعوت از وزیر راه و شهرسازی خون تازه‌ای در رگ های این پروژه دمیده شد و تکمیل آن کلید خورد.

کد خبر : 26546
تاریخ انتشار : جمعه 15 اسفند 1399 - 18:15
گام‌های نهایی جباری برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بندرلنگه/ خون تازه در رگ پروژه کمربندی بندرلنگه دمیده شد

به گزارش کنگ خبر، کمربندی بندرلنگه که توسط مهندس جباری در ادوار گذشته در قامت نماینده مردم در مجلس استارت خورد در نبود ایشان گاها این پروژه با وقفه روبرو و یا به کندی پیش می‌رفت اما با بازگشت وی به مجلس یازدهم و کرسی نمایندگی روز گذشته با دعوت از وزیر راه و شهرسازی خون تازه‌ای در رگ های این پروژه دمیده شد و تکمیل آن کلید خورد. در ادامه این گزارش به پیگیری های نماینده مردم غرب هرمزگان برای اتمام پروژه کمربندی بندرلنگه پرداختیم.

 

جباری در ۵مرداد امسال در گفت وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پروژه کمربندی بندرلنگه را از طریق اداره‌کل راه و شهرسازی استان بررسی کردیم و حدود قریب به بیست روز پیش با خادمی معاون وزیر راه که در واقع مدیرعامل شرکت ساخت توسعه راه‌های کشور است، نشستی برگزار کردیم و در این نشست خواستار این شدیم که سریعا مناقصه‌ای برگزار کنند و پیمانکار جدید نیز انتخاب شود و عملیات احداث کمربندی بندرلنگه از سر گرفته شود. (خبر مرتبط)

 

عبدالهاشم حسن‌نیا معاون سابق وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در ۱۵ آبان امسال به دعوت جباری در سفری یکروزه به شهرستان‌های بستک و بندرلنگه از پروژه‌های راهداری از جمله کمربندی بندرلنگه بازدید میدانی بعمل آورد. (خبرمرتبط)

 

پیگیری‌های و رایزنی های مهندس جباری از طریق وزارت راه و شهرسازی برای جذب اعتبارات در حوزه راه و زیرساخت  امروز به سر انجام مطلوب و قابل قبولی رسیده اما تا اتمام آن زمان لازم است و جباری که با شعار اقتدار و کارآمدی پا برعرصه انتخابات گذاشت امروز نشان داده که عزمش برای تکمیل، توسعه و احداث زیرساخت های بندرلنگه جدی است.

 

روز گذشته نیز  اسلامی وزیر راه وشهرسازی در سفری که به دعوت نماینده مردم غرب هرمزگان و دبیر کمیسیون عمران به بندرلنگه سفر کرد، توضیح داد: توسعه بندر لنگه در دستور کار است و رشد عملکرد بندر لنگه قابل قبول بوده و تاکید کرده‌ایم که هم فرودگاه و هم بندرلنگه بخشی از عملیات تجاری تاریخی کشور است که حتما باید به آن جایگاه برسد و در خصوص بندر نیز طرح جامع همه بنادر تهیه شده که از جمله آن بندر لنگه است. عملکرد بندر از ۲ میلیون تن عبور کرده است و با توجه به شرایط کرونا و رشد ۷ درصدی عملکرد نسبت به سال گذشته این عملکرد قابل قبول است. (خبر مرتبط)

 

با آغاز به کار مجلس یازدهم نیز با توجه به عضویت جباری در کمیسیون عمران مجلس و بعنوان دبیر این کمیسیون مرتبط با راهسازی، همواره پیگیری پروژه‌ کمربندی و دیگر پروژه‌ها را با جلسات متعدد با وزیر و معاونین وزرات راه و شهرسازی در دستور کار ویژه قرار داده است و این در حالی است که وضعیت اقتصادی کشور از طرفی و تحریم‌ها و به تبع آن تورم و کمبود اعتبارات سازمان‌های مربوط از جمله راهداری را با مشکلاتی روبرو کرده است اما این‌ها نیز نمی‌تواند راه‌سازی کشور را از مسیر سازندگی باز دارد و قطعا پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس و تصویب اعتبارات برای تسریع در اتمام احداث راه‌ها و پل های شهرستان بندرلنگه در بودجه ۱۴۰۰ راه گشا خواهد بود.

 

با پیگیری‌های مجدانه مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان عملیات اجرایی تکمیل کمربندی بندرلنگه(۱۵ کیلومتر)با اعتبار ۸۴۸ میلیارد ریال آغاز شد و دیگر پروژ های عمرانی در حوزه ها راه‌ها از جمله مسیر بندرلنگه به پارسیان در کریدور شرق به غرب نیز سرعت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان