امام جمعه شهرستان بندرلنگه:

جامعه مهندسی کیفیت در کارها را اصل بدانند / کار جهادی و داشتن روحیه بسیجی، کلید حل مشکلات کشور است

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: جامعه مهندسی کیفیت در کارها را اصل بدانند و اولویت کاری خود قرار دهند چرا که برعکس کارهای بی کیفیت، نمایشی و آماری، کارهای با کیفیت ماندگار و اثر گذار می‌شوند.

کد خبر : 26476
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
جامعه مهندسی کیفیت در کارها را اصل بدانند / کار جهادی و داشتن روحیه بسیجی، کلید حل مشکلات کشور است

به گزارش کنگ خبر، جمعی از اعضاء جامعه و بسیج مهندسی شهرستان بندرلنگه با حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه این شهرستان به مناسبت روز مهندس دیدار کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه در این دیدار با تبریک روز مهندس، اظهار داشت: مهندسین عزیز ما باید کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دهند و به کمیت بسنده نکنند چرا که خیلی از چالش‌هایی که مردم  این شهرستان از حیث زیرساختی با آن دست و پنجه نرم می کنند مربوط به این است که گاها کیفیت در ساخت و سازها و پروژه های عمرانی و..  در نظر گرفته نشده است.

 

وی خطاب به جامعه مهندسی شهرستان بندرلنگه افزود: کیفیت را اصل بدانیم و اولویت کاری خود قرار دهیم چرا که برعکس کارهای بی کیفیت، نمایشی و آماری، کارهای با کیفیت ماندگار و اثر گذار می‌شود.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه علم مهمترین ثمره اش عمل است، افزود: علم اگر برای خدا و برای رضای مردم نباشد بزرگترین ظلمت است علم باید همراه با عمل باشد.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه پیشنهاد داد: یکی از معظلات جدی نیازمندان در این شهرستان مسئله مسکن است و تشکیلات  و گروه‌های جهادی را سامان جدی دهید و کاری کنید نیازمندان دیگر دغدغه هزینه ناظر و نقشه را نداشته باشند زکات مهندسی را رفع نیاز محرومان در نظر بگیرید.

 

وی با اشاره به تلاش مهندسین بسیجی در کشور ، تاکید کرد: بسیج از مردم و برای مردم است به همین خاطر در همه صنوف و اقشار بسیج و این روحیه وجود دارد و این روحیه بسیجی است که کشور را نجات میدهد و اخیرا مهندسین بسیجی در قرارگاه خاتم الانبیاء با تمام توان و امکانات داخلی و بومی ابر پروژه ای را در این اوضاع احوال ساخته اند و به بهره برداری رساندند و کار جهادی و داشتن روحیه بسیجی، کلید حل مشکلات کشور است.

 

در این دیدار مهندس دریوشی معاون فرماندار و مهندس رده رئیس بنیاد مسکن شهرستان بندرلنگه گزارشی از فعالیت های جامعه مهندسی در این شهرستان را ارائه دادند و در پایان از جمع حاضر با اهدای لوح، قدردانی بعمل آمد.

 

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان