امام جمعه شهرستان بندرلنگه:

دستاوردهای انقلاب اسلامی جهانیان را خیره کرده است/ فشارحداکثری دشمن نشانه ضعف نهایی آنها است

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی جهانیان را خیره کرده است و کسی ادعای دروغین دشمنان در ناکارمدی نظام را باور نمی‌کند.

کد خبر : 26370
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
دستاوردهای انقلاب اسلامی جهانیان را خیره کرده است/ فشارحداکثری دشمن نشانه ضعف نهایی آنها است

به گزارش کنگ خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر جواد اسماعیل‌نیا امشب در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در بندرچارک، اظهار داشت:   دستاوردهای انقلاب اسلامی جهانیان را خیره کرده است و کسی ادعای دروغین دشمنان در ناکارمدی نظام را باورنمی‌کند.

 

وی افزود: موقعیت استراتژیک و منابع سرشار طبیعی و انسانی ایران ، همواره استعمارگران را به وسوسه انداخته است و حکومت‌های پادشاهی قاجار و پهلوی هزاران کیلومتر از خاک وطن را در قالب قراردادهای گلستان ، ترکمنچای و….را دو دستی تقدیم دشمن کردند اما انقلاب اسلامی ۸ سال در مقابل تمام دنیا ایستاد و یک وجب خاک را نداد.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: از نظر علمی ما کشور ۵۹ دنیا بودیم و به برکت امروز جزء ده کشور اول دنیا هستیم ‌رشد علمی ایران در دوران جمهوری اسلامی ۱۱برابر میانگین جهانی است . و این دستاوردها جهانیان را خیره کرده است، در برخی از عرصه‌های خاص علمی مثل هوافضا ، دفاعی، نانو تکنولوزی و…جزء ۵ کشور اول دنیا هستیم.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا بیان داشت: ایران اسلامی کشور اول منطقه خاورمیانه هست درحالی که قبل از انقلاب جایگاهی نداشت و اینها از برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای(مدظله العالی) است.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه خاطرنشان کرد: ما به فتح قله نزدیک شده ایم. فشارحداکثری دشمن نشانه ضعف نهایی آنهاست و آخرین تیر درترکش خود راهم رها کردند و با کوهی به نام ملت صبور و انقلابی ایران مواجه شدند و شکست خوردند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه گفـت: دشمن ما یعنی آمریکا و اسراییل در سراشیبی افول ، تجزیه و شکست قطعی است و بزودی همه شما مردم فروپاشی  آمریکا را حذف اسراییل را با چشم خواهید دید.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: شرط پیروزی نهایی ما ایمان به خدا ، ولایتمداری، وحدت ، دشمن شناسی و مرزبندی شفاف با دشمن است. اگر این شرایط را حفظ کنیم و ارتقا بخشیم وعده الهی در پیروزی ما حتمی است.

انتهای پیام/م

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان