فرماندار شهرستان بندرلنگه:

عادی انگاری «کرونا» بسیار خطرناک است/ مسؤولان ادارات شهرستان از همه امکانات خود در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنند

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: نگاهمان به تامین اعتبار نباشد از همه امکاناتی که در اختیار داریم نهایت استفاده را در جهت رفع مشکلات مردم بکار ببریم.

کد خبر : 26186
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
عادی انگاری «کرونا» بسیار خطرناک است/ مسؤولان ادارات شهرستان از همه امکانات خود در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنند

 

به گزارش کنگ خبر، مهندس احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه در سی و یکمین شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه، با توصیه مردم در شهرها و روستاها به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار کرد: همانطور که امام جمعه محترم شهرستان نیز تاکید نمودند اگر در بحث کرونا به سمت عادی انگاری پیش برویم بسیار خطرناک است و در منطقه ما با توجه به شرایط آب وهوایی این بیماری به سمت ثبات رفته ولی تا بهبودی کامل زمان نیاز داریم.

 

وی افزود: در موضوع فرهنگی دشمنان برنامه ریزی کرده اند و خانواده‌های ما را هدف قرار دادند و با ایجاد شبکه های متعدد ماهواره ای قصد برهم زدن بنیان خانواده را دارند که صداوسیما در این زمینه با تولید محتوای جذاب، مناسب و ارزشی نقش خطیری را برعهده دارد.

 

فرمانده شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: توجه به فضای مجازی بسیار مهم است و باید دستگاه‌های متولی در این خصوص برنامه داشته باشند و دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی در مسائل مختلف از جمله عفاف و حجاب  و… با تولدی محتوا و یک برنامه ریزی مناسب در این فضا ورود کند.

 

شیبانی تاکید کرد: در همه ادارات نماز جماعات برپاست و پخش اذان به هنگام نماز یکی دیگر از برنامه های ستاد اقامه نماز در ادارات ونهادها است و همچنین شورای امر به معروف ونهی از منکر نیز در ادارات این شهرستان دایر شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با تقدیر از تلاش‌های شهردار بندرکنگ در خصوص فرهنگسازی، تصریح کرد: در بحث فرهنگسازی کارهای خوبی در بندرکنگ صورت گرفته است که باید توسعه یابند و ادامه دار باشند تا به نتیجه کافی و وافی برسیم.

 

وی با تقدیر از توجه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به مسائل مختلف فرهنگی، گفت: ما باید سند توسعه در شورای فرهنگ عمومی داشته باشیم و در آن مشکلات فرهنگی و اجتماعی را تدوین اولویت بندی کنیم.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه خطاب به مسؤولان ادارات، بیان داشت: نگاهمان به تامین اعتبار نباشد از همه امکاناتی که در اختیار داریم نهایت استفاده را در جهت رفع مشکلات مردم بکار ببریم که دراین زمینه نیز شهرداری بندرکنگ پیشقدم بوده است.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان