به مناسبت روز جهانی معلولین

مسکن خانوار تحت پوشش بهزیستی در بندرلنگه افتتاح شد

امام جمعه بندرلنگه گفت: اداره بهزیستی و مرکز اورژانس اجتماعی از داشتن ضروری ترین امکانات مثل خودروی خدمت به مدد جویان هم محرومند  دراین وضعیتی که آسیبهای اجتماعی مختلف جامعه را تهدید میکند چگونه می توانند با دست خالی رسالت خطیر خود را انجام دهند.

کد خبر : 26059
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
مسکن خانوار تحت پوشش بهزیستی در بندرلنگه افتتاح شد

به گزارش کنگ خبر، یک باب منزل مسکونی خانوار تحت پوشش بهزیستی به نمایندگی از ۴ واحد دیگر با حضور حجت الاسلام والمسلمین جواد اسماعیل نیا امام جمعه و فاطمه پوریان رئیس بهزیستی شهرستان بندرلنگه به مناسبت روز جهانی معلولین در این بندر افتتاح شد.

 

فاطمه پوریان رئیس بهزیستی شهرستان بندرلنگه گفت:  مسکن خانوارهای دارای چند عضو معلول با پرداخت تسهیلات بلاعوض از طرف بهزیستی به مبلغ ۴۵ میلیون تومان به همراه تخفیف در واگذاری حق انشعاب آب و برق و عوارض شهرداری توسط این خانواده ساخته شده است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴ واحد مسکن معلولین و مددجویان آماده افتتاح در شهرستان بندرلنگه داریم.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه نیز یادآور شد: معلولیت لزوما مساوی با محرومیت نیست بلکه اکثرمعلولان عزیز جامعه ما با اراده قوی به درجات عالی علم و پیشرفت رسیده اند.

 

وی با تقدیر از خدمات بهزیستی شهرستان به جامعه معلولان، گفت: تعدادی از معلولان محترم شهرستان، در وضع سخت معیشتی جامعه، دستشان از همه جا کوتاه است . هرکس رضای خداوند را میطلبد به یاری این عزیزان بشتابد برخی از این بزرگواران در تهیه لوازم ضروری اولیه درمانی و بهداشتی و معیشتی خود هم مانده اند.

 

حجت الاسلام اسماعیل نیا بیان داشت: به همشهریان عزیزی که خداوند نعمت سلامتی و برخورداری مالی را داده عرض میکنم:

ای که دستت می رسد کاری بکن

پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: اداره بهزیستی و مرکز اورژانس اجتماعی از داشتن ضروری ترین امکانات مثل خودروی خدمت به مدد جویان هم محرومند  دراین وضعیتی که آسیبهای اجتماعی مختلف جامعه را تهدید میکند چگونه می توانند با دست خالی رسالت خطیر خود را انجام دهند و امیدوارم مسئولان محترم شهرستان در تجهیز بهزیستی و اورژانس اجتماعی به حداقل‌های ضروری اقدام عاجلی بنمایند.

 

انتهای پیام/م

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان