امام جمعه شهرستان بندرلنگه:

حسینیه‌ها و مساجد می‌توانند محلی برای نشر فرهنگ اقتصاد مقاومتی باشند+ تصاویر دیدار اهالی محله هدایتی با امام جمعه بندرلنگه

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه ما کاشت سبزیجات و صیفی‌جات را از دفتر خود با هدف ترویج فرهنگ کار شروع کردیم، گفت: حسینیه ها و مساجد نیز می توانند محلی برای نشر فرهنگ اقتصاد مقاومتی و تولید خانگی باشند.

کد خبر : 25921
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۲
حسینیه‌ها و مساجد می‌توانند محلی برای نشر فرهنگ اقتصاد مقاومتی باشند+ تصاویر دیدار اهالی محله هدایتی با امام جمعه بندرلنگه

به گزارش کنگ خبر، تعدادی از اهالی و معتمدین محله هدایتی شهر بندرلنگه صبح امروز با حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه در این دیدار با بیان اینکه همگرایی اهالی محلات باعث پیشرفت در امورات آن محله می‌شود، اظهار کرد: مساجد و حسینیه ها پایگاه‌های خوبی هستند که می توانند باعث بیشترین تاثیر و رشد در هر منطقه باشند.

 

وی با اشاره به اینکه آنچنانی که باید از ظرفیت حسینیه‌ها و مساجد استفاده نمی‌شود، افزود: در صدر اسلام مساجد محل تدبیر همه امور مسلمانان بوده است از جمله تولید، اقتصاد، مصالحه بین مردم ، اعزام به جنگ ها، مسجد فقط برای نماز نیست وحسینیه هم برای ده روز محرم نیست.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل نیا اضافه کرد: مساجد و حسینیه ها را به مکان فعال ۲۴ ساعته تبدیل کنید و محل همه امورات قرار دهید. این مکان ها را به تولیدات خانگی، صنایع دستی و..در راستای اقتصاد مقاومتی فعال کنید.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه ما فقط مصرف کننده شدیم، تصریح کرد: هر حسینیه و مسجد می‌تواند  یک بازار چه اقتصادی چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی شود و حسینیه ها عاملی شوند برای تولیدات صنایع دستی و همچنین کاشت سبزی‌های ارگانیک و دیگر موارد تولیدی که به اقتصاد خانواده‌ها کمک کنند.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه ما کاشت سبزیجات و صیفی‌جات را از دفتر خود با هدف ترویج فرهنگ کار شروع کردیم، گفت: حسینیه ها و مساجد نیز می توانند محلی برای نشر فرهنگ اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی باشند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان