فرماندار بندرلنگه:

زمانی دلخوش به مسؤولیت‌ها باشیم که مردم از ما راضی باشند / راه‌اندازی نمایندگی ادارات کلیدی در بخش مهران را پیگیری خواهیم کرد+ تصاویر شورای اداری بندرلنگه

فرماندار بندرلنگه گفـت: دلمان خوش نباشد که بعنوان مسؤول کت وشلوار می‌پوشیم و راننده داریم زمانی ما باید دلخوش به این مسؤولیت‌ها باشیم که مردم از ما راضی باشند و وجدانمان راحت باشد از نفرین مردم بترسیم.

کد خبر : 25839
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
زمانی دلخوش به مسؤولیت‌ها باشیم که مردم از ما راضی باشند / راه‌اندازی نمایندگی ادارات کلیدی در بخش مهران را پیگیری خواهیم کرد+ تصاویر شورای اداری بندرلنگه

به گزارش کنگ خبر، احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه عصر امروز در شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: مسؤولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی  یک فرصت خدمت‌گذاری است که این نیز را از سایر نظام‌ها متمایز داشته است.

 

وی افزود: بجز چند اداره ما بقی عملکرد خود را رسانه‌ای نمی‌کنند، مدیران رسانه‌ای کردن فعالیت‌های مجموعه کاری خود را در دستور کار قرار دهند.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه تاکید دارد: اگر امروز بنده بعنوان نماینده عالی دولت و شما مسؤولان در امورات محوله  کوتاهی کنیم شهرستان در رکود به سرخواهد برد، ضعف مدیران را ضعف خود می‌دانم وتلاشم این است به مدیران برنامه بدهم.

 

شیبانی عنوان کرد: مدیران دستگاه‌ها باید توانمند باشند و علاقه به کار داشته و میدانی عمل کنند و به نامه‌نگاری اعتقادی ندارم بازدیدها نیز باید میدانی باشد، مدیران هر روز باید سر پروژه‌ها باشند و نظارت کنند و آن‌ها را تا دهه فجر و یا تا پایان سال به پایان برسانند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه یادآور شد: متاسفانه پتانسیل های موجود در بندرلنگه و غرب هرمزگان نادیده گرفته شده است و بیشتر پروژهای صنعتی در مرکز استان جمع شده است.

 

وی گفت: مهمترین موضوع برای پیشرفت ما کادر سازی و تربیت نیروی انسانی کارآمد است و باید در این مسیر کاری به گرایش سیاسی و مذهب و… نداشته باشیم.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه بیان داشت: در بحث گردشگری حرف ها برای گفتن داریم اما متاسفانه کاری نکردیم و تا پایان سال سایت پرورش میگو را به بهره‌برداری خواهیم رساند.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: همه مسؤولان وظیفه دارند سرمایه‌گذاران واقعی را جذب کنند و در جهت پیشرفت و آبادانی این شهرستان از هیچ فرصتی دریغ نکنند.

 

شیبانی تصریح کرد: می‌خواهم شفاف با مردم صحبت کنیم و از عملکرد دولت بگوییم و ما می‌دانیم که مشکلاتی وجود دارد و شرایط کشور چگونه است اما دستاوردهای خوبی نیز داشته‌ایم و ان‌شاء الله در ادامه شاهد اتمام دیگر پروژه‌های نیمه تمام خواهیم بود.

 

وی افزود: دلمان خوش نباشد که بعنوان مسؤول کت وشلوار می‌پوشیم و راننده داریم زمانی ما باید دلخوش به این مسؤولیت‌ها باشیم که مردم از ما راضی باشند و وجدانمان راحت باشد از نفرین مردم بترسیم.

 

نماینده عالی دولت بیان داشت: در پیشگیری از کرونا هر روستا نیز باید یک ستاد پیشگیری از کرونا تشکیل دهد و حسب دستور استاندار هرمزگان در برخورد قانونی با گرانفروشان و احتکار کاران با احدی تعارف نداریم و تمام مسؤولان بازرس ویژه و ناظر بر قیمت ها و بازار باشند.

 

این مسؤول بیان داشت: با درخواست امام جمعه شهرستان بندرلنگه هفته آینده به اتفاق مسؤولان به بخش مهران خواهیم رفت و همچنین بصورت هفتگی مدیرانی که به آنها در بخش مهران نیاز هست در بخشداری این بخش حضور پیدا کنند و پاسخگو باشند.

 

شیبانی یادآور شد: راه‌اندازی نمایندگی ادارات کلیدی در بخش مهران را پیگیری خواهیم کرد، مسؤولان شهرستان بندرلنگه از فرصت  ظرفیت وپتانسیل مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس که دارای تجربیات زیادی از دوره‌های گذشته و همچنین در کمیسیون عمران مجلس نیز می‌باشد در خصوص پیگیری بودجه و به اتمام رساندن طرح های نیمه تمام استفاده کنند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان