مدیرعامل تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه خبر داد

حضور تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه در نخستین نمایشگاه مجازی کشور

مدیرعامل تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه از حضور تعاونی صنایع دستی بانوان امید این شهرستان در نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی به میزبانی کرمان خبر داد.

کد خبر : 25681
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 مهر 1399 - 20:26
حضور تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه در نخستین نمایشگاه مجازی کشور

 

سناء شهابی امروز در گفت وگو با کنگ خبر از حضور تعاونی بانوان امید بندرلنگه در نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی کشور به میزبانی کرمان خبر داد.

 

وی افزود: غرفه تعاونی بانوان امید بندرلنگه آثار بومی هنرمندان شهرستان بندرلنگه  آثاری دستی از جمله کار گلابتون که به روی کندوره، شلوار، کفش، کیف، زیور آلات ، تل و سنجاق سر و همچنین کار تلی و شک بافی و خوس بافی را در این نمایشگاه مجازی به نمایش گذاشته است.

 

وی افزود: تاریخ برگزاری این  نمایشگاه مجازی از ۱۵ تا ۲۲ مهرماه می باشدکه علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس

http://kvfairs.ir/fair/handicrafts/ مراجعه کنند.

 

مدیرعامل صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه یادآور شد: نمایشگاه‌های مجازی نمایشگاه یک موجود زنده است و در گذر زمان با تغییراتی همراه بوده است امروزه با توسعه زیرساختهای فضای مجازی و امکانات گسترده و همچنین اقبال عمومی به فضای مجازی ، نگاه تازه ایی به برگزاری نمایشگاهها بصورت مجازی شده است.

 

این فعال صنایع دستی هرمزگان بیان داشت: به اشتراک گذاشتن این هنرهای بومی با مردم سر تا سر کشور می تواند گام موثری برای بیشتر دیده شدن و شناخته شدن این هنری باشد که از گذشتگان به نسل امروزی منتقل شده و نسل ما هنرمندان دنباله رو گذشتگان بوده و این هنر را که جزو میراث این منطقه است را با کمی تغییرات به روز و قابل استفاده برای همه عزیزان نمودند.

 

گفتنی است تعاونی صنایع دستی وگردشگری بانوان امید بندرلنگه چندین سال پیاپی بعنوان تعاونی برتر صنایع دستی در شهرستان بندرلنگه شناخته شده است.

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان