‎عبدالله اسفندمر عضو شورای شهر لمزان در گفتگو با کنگ خبر عنوان نمود

‎احداث پل پدم شهرلمزان از محل منابع شهرداری لمزان و با پیگیری احمد جباری

احداث پل پدم از محل منابع شهرداری لمزان میباشد که این منابع از محل تملک و دارایی و از طرف سازمان مدیریت برنامه ریزی استان تامین میشود که طبق هماهنگی که مهندس جباری با جناب آقای دریانورد رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان و همچنین با پیمانکار جهت تکمیل پروژه داشتند شروع به کار احداث پل در دستور کار قرار گرفت.

کد خبر : 24696
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مرداد 1399 - 18:01
‎احداث پل پدم شهرلمزان از محل منابع شهرداری لمزان و با پیگیری احمد جباری

احداث پل پدم از محل منابع شهرداری لمزان میباشد که این منابع از محل تملک و دارایی و از طرف سازمان مدیریت برنامه ریزی استانتامین میشود که طبق هماهنگی که مهندس جباری با جناب آقای دریانورد رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان و همچنین با  پیمانکار جهت تکمیل پروژه داشتند شروع به کار احداث پل در دستور کار قرار گرفت.

اسفندمر در ادامه اظهار نمودند مهندس جباری نسبت به اخذ منابع چند میلیاردی جهت اتمام این پروژه قول همکاری حداکثری  را دادندو کارعملیاتی احداث این پل آغاز شده است که انعقاد قرارداد مربوط به زمان نماینده سابق نبوده بلکه مربوط به کمتر از یک ماه پیشمیباشد.

لازم به ذکر است پیمانکار شرکت راهسازی گوده با تضمین تامین منابع مالی از سوی مهندس جباری این پروژه را عملیاتی نمودهاست

اسفندمر در پایان یاداور شدند، اجرای پروزه های بزرگ شهری نیاز به همکاری و همدلی دارد و نباید یک عده با زیر سوال بردن تلاشمسئولین در راس کار، به مردم اطلاعات غلط بدهند که بواسطه آن باعث تشویش اذهان عمومی شوند.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان