به قلم: کمانداری/ رای اکثریت به گفتمان "باعرضگی و بی‌عرضگی"

شکست سخت اصلاح‌طلبان در غرب هرمزگان/ “ائتلاف چند نفره” حنایی که رنگ باخته!!

این هجم از تبلیغات و برگزاری نشست های مختلف برای متقاعد کردن مردم برای “نه” به کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب راه به جایی نبرد چرا که دیگر این حنا رنگی نداشت و حتی رنگ باخته بود!!

کد خبر : 24046
تاریخ انتشار : شنبه 3 اسفند 1398 - 12:22
شکست سخت اصلاح‌طلبان در غرب هرمزگان/ “ائتلاف چند نفره” حنایی که رنگ باخته!!

 این هجم از تبلیغات و برگزاری نشست های مختلف برای متقاعد کردن مردم برای “نه” به کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب راه به جایی نبرد چرا که دیگر این حنا رنگی نداشت و حتی رنگ باخته بود!!

 

 

به گزارش کنگ خبر؛ کمانداری فعال رسانه ای ؛  سناریویی باهدف حذف جریان اصولگرایی توسط عده قلیلی به اصطلاح اصلاح طلب آنهم شبه اصلاحات در غرب هرمزگان رقم خورد که توانسته بودند با جذب یک کاندید احراز صلاحیت نشده که در گذشته نیز در زمین اصولگرایان بازی می کرد و همچنین جذب حلقه اولیه نماینده کنونی مجلس که باتوجه به رد صلاحیت از این رقابت بازماند و کاندید پرحاشیه به اصطلاح انصرافی با حمایت نماینده ادوار با سخنرانی و میتینگ های مختلف موجی را علیه این جریان راه بیاندازند.

با توجه به ضعیف عملکردن دولت تدبیر و امید و از دست دادن اقبال عمومی خود در نزد مردم، اقبال اصولگریان برای کسب آرای این دور از انتخابات دور از باور نبود و همین امر باعث شده بود که هجمه گسترده ای علیه این جریان و کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب را ه اندازی شود .

اما این هجم از تبلیغات و برگزاری نشست های مختلف برای متقاعد کردن مردم برای “نه” به کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب و اصولگرا راه به جایی نبرد چرا که دیگر این حنا رنگی نداشت و حتی رنگ باخته بود!!

جریان اصلاحات می‌داند که اقبال مردم نسبت به مدیریت آنها از بین رفته و می‌خواهند همانطور که مردم به آنها رأی نمی‌دهند، به  این ائتلاف هم رأی ندهند.

این افراد می‌دانند قافیه را از هر نظر باخته و هیچ عملکرد قابل ارائه و روشنی ندارند و در حل مشکلات معیشتی مردم مردود شده‌اند به همین دلیل علیه جریان رقیب اظهارنظر می‌کنند.

جریان اصلاحات با روش تخریب می‌خواهد آبروی از دست رفته‌اش را احیا کن و این افراد و جریان وابسته به آنها طی سال‌های اخیر هیچ دستاوردی نداشتند به همین دلیل از روش‌هایی مثل ترساندن مردم، تهدید و چسباندن ناکارآمدی‌های خود به جریان رقیب استفاده می‌کنند.

و اینکه از طرفی دیگر در این رقابت نفس‌گیر سه چهره اصولگرا مدعی نیز به چشم میخورند که یکی از آنها رقیب سرسختی برای چهره ائتلاف نیروهای انقلاب در غرب هرمزگان تلقی می شد که همین نیز بازی را برای این نماینده سابق مجلس سخت تر کرده بود.

پس از اعلام نتایج بازهم متوجه شدیم که اقبال این چهره سرسخت اصولگرا نیز بیشتر از رقیب اصلاح طلب بود، اما در اینجا مردم به دنبال برنامه ایده آل از سوی کاندیداها و نماینده کارآمد و قوی می گشتند و منتخب کنونی مجلس نیز بارها در دیدارها ونشست های خود  این مسئله “عرضه داری و بی عرضگی” را برای تصدی پست مجلس مطرح نمود که مورد پسند عامه مردم قرار گرفت چرا که مردم  امروزه از بی عرضگی و سوء مدیریت رنج میبرند و این انتخاب را فرصتی غنیمت برای رهایی از این معظل میدانند.

با این حال و با همه سلیقه ها از هر حزب و جناح و گروه دیگر رقابت به رفافت تبدیل خواهد شد و انتظار همه آحاد مردم از منتخب خود رفع مشکلات مختلف اقتصادی و معیشتی، تورم وگرانی و بازسازی زیرساخت ها و سایرخواسته ها و مطالباتشان است.

نماینده ای که با رای اکثریت مردم به مجلس راه پیدا می کند باید خواسته ها، مطالبات و مشکلات حوزه انتخابیه خود را با بررسی و جمع آوری قبلی داشته و به آن بپردازد و تنها به گروهی خاص یا اطرافیان خود توجه نداشته باشد.

اما کلام آخر با تنی چند از سیاسیون غرب هرمزگان؛ غرایض شخصی و بازی های سیاسی را به سرنوشت مردم غرب هرمزگان پیوند نزنید داشتن نماینده قوی و کارآمد باعث پیشرفت این مناطق خواهد شد و از امروز همه کدورتها را کنار گذاشته و در کنار این منتخب مردم قرار بگیرید و برای پیشرفت واّبادانی هر چه بهتر منطقه تلاش کنید.

به قلم : کمانداری فعال رسانه ای هرمزگان

جمع نهایی کل آرای کاندیداهای انتخابات مجلس غرب هرمزگان ۱۳۹۸

۱- احمد جباری ۳۰۷۰۲
۲- غلامحسین زارعی ۱۹۳۷۵
۳- سیدمحمدنور موسوی ۱۸۹۸۸
۴- یوسف دریاورز ۵۳۸۳
۵- احمد شیبانی ۴۰۸۲
۶- محمد زارعی ۲۳۸۰
۷- حسن ابوالفتحی ۷۳۲
۸- ابراهیم باقری ۷۳۲
۹- آرمان معروفی ۲۹۶
۱۰- پویا افشار جهانشاهی ۱۲۲

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان