روحانی اهل سنت بندرکنگ:

مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای یعنی دفاع از امنیت کشور / حضور گسترده شیعه و سنی همدل و هم صدا از هر جناح سیاسی فردا در پای صندوق های رای

مدیر موسسه قرآنی منهج الحیات شهرستان بندرلنگه گفت: برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را با مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای می توان به نمادی از انسجام و وحدت ملی در دفاع از امنیت و آزادی کشور تعبیر کرد که دورنمای روشنی از آینده پیش روی ملت قرار می دهد.

کد خبر : 24035
تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 اسفند 1398 - 22:52
مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای یعنی دفاع از امنیت کشور /  حضور گسترده شیعه و سنی همدل و هم صدا از هر جناح سیاسی فردا در پای صندوق های رای

مدیر موسسه قرآنی منهج الحیات شهرستان بندرلنگه گفت: برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را با مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای می توان به نمادی از انسجام و وحدت ملی در دفاع از امنیت و آزادی کشور تعبیر کرد که دورنمای روشنی از آینده پیش روی ملت قرار می دهد.

شیخ منصور حسونی در گفت وگو با کنگ خبر، اظهار داشت: برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را با مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای می توان به نمادی از انسجام و وحدت ملی در دفاع از امنیت و آزادی کشور تعبیر کرد که دورنمای روشنی از آینده پیش روی ملت قرار می دهد.

 

وی افرود:  ۲اسفندماه به پای صندوق های رای می رویم تا ثابت کنیم ایران، کشوری مستقل و مقتدر است، طبق بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای انتخابات روز جمعه را یک جشن ملی و یک حماسه‌ بزرگ مردمی و جلوه‌ای از اندیشه‌ نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان خواندند و با تاکید بر لزوم حضور بسیار پرحجم مردم در پای صندوق‌ها، فرمودند: روز جمعه هر فردی رای بیاورد، برنده‌ی اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند.

 

مدیر موسسه قرآنی منهج الحیات شهرستان بندرلنگه بیان داشت: معظم له، حضور مردم در صحنه و در پای صندوق‌های رای را حاوی دو پیام مهم دانستند،اولین پیامِ حضور در انتخابات، «نشان دادن اعتماد و علاقه‌ی مردم به نظام جمهوری اسلامی» است و پیام دیگر آن، «نشان دادنِ زنده بودن و پای کار و مصمم بودن ملت ایران» است
رای دهندگان روزدوم اسفندماه متولیان واقعی مدیریت و قانونگذاری کشورند.

 

این روحانی اهل سنت یادآور شد: عشق به رهبری، قدردانی از خون شهدا، صیانت از ناموس ایرانی، دفاع از مبارزان ایرانی ؛ استمرار امنیت داخلی و استقلال جهانی و تجلی همدلی و همزبانی با رهبری همه و همه با حضور شما در پای صندوق های رای عینیتی دوباره می یابد.

 

شیخ حسونی یادآور شد: دیدگان بدخواهان نظام خیره به صندوق رای است؛ آنان برای ورود به حریم امن ما خیز برداشته اند، اندک اهمال و سستی برای آنان مژده ی دست اندازی به خاک و ناموس ایرانی است.

 

این حافظ قرآن یادآور شد: همدل و هم صدا از هر جناح سیاسی ؛ اعم از شیعه و سنی با رعایت کامل حق و حقوق یکدیگر رای می دهیم نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی، نماینده ی بینش و نگرش مردم در سطح ملی خواهد بود؛ لذا این انتخاب و این رأی هم یک حق و هم یک وظیفه است، پرواضح است که مردم فهیم و فرهنگی چون همیشه حماسه خواهید آفریدو آگاهی شما مردم فهیم را در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی ارج نهاده وپیشاپیش حضور آگاهانه و پرشورتان را در پای صندوق های رأی قدر می دانم. سلامت و سربلند باشید و ان شاء الله وعده دیدار مادوم اسفندماه، شعب اخذ رای

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان