دکتر دلشاد در پاسخ به برخی انتقادها

سید محمد نور موسوی اصلاح طلب موقت، یا مستاجر حزب و یا حزب جهادگر!!

سید محمد نور موسوی موسوی شایستگی لازم برای ایفای نقش نمایندگی مردم بویژه در خصیصه توان کلامی، چانه زنی حداقلی و دیپلماتیک را کسب ننموده است!!

کد خبر : 24020
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 بهمن 1398 - 13:14
سید محمد نور موسوی اصلاح طلب موقت، یا مستاجر حزب و یا حزب جهادگر!!

سید محمد نور موسوی به اذعان فعالین اجتماعی شایستگی لازم برای ایفای نقش نمایندگی مردم بویژه در خصیصه توان کلامی، چانه زنی حداقلی و دیپلماتیک را کسب ننموده است!!

به گزارش کنگ خبر، دکتر عبدالحمیددلشاد پس از درج مقاله ای با عنوان ” احمد جباری و غلامحسین زارعی دو کاندیدای توانا برای ایفای مسئولیت نمایندگی مجلس” مورد نقد برخی افراد قرار گرفت که طی یادداشتی به این نقدها به شرح ذیل پاسخ داد

با سلام و درود، در پاسخ به تحلیل انتخاباتی اینجانب که برخی انگشت شمار از دوستان شمیم عشق را مکدر نموده است، ضمن احترام، مجددا تاکید دارم:
✅۱⃣ جهت اطلاع، دانشگاه صادر کننده درجه دکترای تخصصی مدیریت و مهندسی، این مجوز را به بنده داده که حتی تا مقطع دکترای در رساله علمی و یا هر پرزنت و ارائه ای را ارزیابی نمایم!

 

✅۲⃣بنابراین ارزیابی بنده از یک فرد در مقطع فوق لیسانس (ارائه جناب مهندس موسوی) حسب تخصص و درجه علمی اینجانب است.

✅۳⃣ لذا جنابعالی (جناب…  دوست انتخاباتی) می توانید با توجه به مقطع تحصیلی تان در حد مطالعه میدانی و فقط شمارش آرا به عنوان یک خبره و فعال اجتماعی اظهار نظر بفرمایید!

✅۴⃣بنابراین جنابعالی صلاحیت علمی و تجربی، در مورد اظهار نظر اینجانب از توانایی و شایستگی لازم برای ایفای نقش و مسئولیت نمایندگی مجلس جناب موسوی را ندارید!

لذا نظر بنده مجددا در مورد جناب مهندس موسوی به صراحت به مردم عزیز غرب هرمزگان تَکرار 🔊 می نمایم:

جناب سید محمد نور موسوی (اصلاح طلب موقت، یا مستاجر حزب و یا حزب جهادگر): ضمن احترام، ایشان از شخصیت اجتماعی خوبی برخوردار است، ولی متاسفانه علیرغم فرصت بازسازی فردی و حرفه ای خود (حداقل ۳ سال ازمیاندوه ای تا کنون)، به اذعان فعالین اجتماعی، هنوز شایستگی لازم برای ایفای نقش نمایندگی مردم بویژه در خصیصه توان کلامی، چانه زنی حداقلی و دیپلماتیک را کسب ننموده است!!

 

✅ توجه: حزب، مثل دفتر ستاد انتخاباتی نیست که برای ۱۰ روز اجاره کنند! ( در غرب هرمزگان، حزب رای دار، برای ۱۰ روز اجاره می کنند، بعد از انتخابات میگن، من جهادگرم!)

❤ با احترام شایسته
———————
🖇 لینک مقاله عملکرد نمایندگان مجلس هرمزگان:
https://b2n.ir/581832
———————
سایت شخصی:
http://www.AbdolhamidDelshad.ir
———————

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان