جباری در محل افتتاح ستاد تبلیغاتی خود در بستک:

مردم نماینده قوی و با عرضه میخواهند تا مجلسی قوی شکل گیرد/ مردم از بازی های سیاسی خسته شده اند

جباری گفت: مردم نماینده قوی و با عرضه میخواهند تا مجلسی قوی شکل گیرد و حافظ منافعشان باشد.   به گزارش کنگ خبر، حاج احمد جباری امشب در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی خود در بستک، اظهار کرد: باشناخت بیشتر به صحنه آمده ام و به مشکلات غرب هرمزگان اشراف کامل دارم.   وی افزود: ۸سال

کد خبر : 23963
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 بهمن 1398 - 0:44
مردم نماینده قوی و با عرضه میخواهند تا مجلسی قوی شکل گیرد/ مردم از بازی های سیاسی خسته شده اند

جباری گفت: مردم نماینده قوی و با عرضه میخواهند تا مجلسی قوی شکل گیرد و حافظ منافعشان باشد.

 

به گزارش کنگ خبر، حاج احمد جباری امشب در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی خود در بستک، اظهار کرد: باشناخت بیشتر به صحنه آمده ام و به مشکلات غرب هرمزگان اشراف کامل دارم.

 

وی افزود: ۸سال تجربه نمایندگی مجلس و ۴سال تجربه مدیریتی را به میدان آورده ام و برای غرب هرمزگان برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت دارم.

 

نماینده دوره هشتم ونهم مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با رویکرد جدید به میدان آمده ام و انشاء الله برنامه اشتغال جوانان را دنبال خواهم کرد.

 

 

جباری با اشاره به اینکه در گذشته زیر ساخت هایی را در غرب هرمزگان اصلاح کردیم ، بیان داشت: مدافع جدی شما خواهم بود و مردم از بازی های سیاسی خسته شده اند مردم ما قدرت شجاعانه میخواهند.

 

 

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان یادآور شد: مردم نماینده قوی و با عرضه میخواهند تا مجلسی قوی شکل گیرد و حافظ منافعشان باشد و ان شاء الله به کمک مردم فصل جدیدی را آغاز خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان