صبح امروز

راهپیمایی ۱۳آبان بخش شیبکوه بندرلنگه با حضور ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان+ تصاویر

راهپیمایی ۱۳آبان بخش شیبکوه بندرلنگه با حضور ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در شهر چارک مرکز این بخش برگزار شد.

کد خبر : 17268
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
راهپیمایی ۱۳آبان بخش شیبکوه بندرلنگه با حضور ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان+ تصاویر

راهپیمایی ۱۳آبان بخش شیبکوه بندرلنگه با حضور ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در شهر چارک مرکز این بخش برگزار شد.

 

 به گزارش کنگ خبر، مراسم ۱۳آبان در بخش شیبکوه بندرلنگه با حضور ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام کثیر امام جمعه ،مراد زاده بخشدار و جمعی از مسولان این بخش در شهر چارک مرکز این بخش برگزار شد.

 

در این راهپیمایی که عموم مردم و خصوصا دانش آموزان بسیجی حضور داشتن با شعارهای کوبنده خود نفرت خود را نسبت به استکبار جهانی نشان دادند.

 

امام جمعه بخش شیبکوه حاج اقا کثیر به عنوان سخنران اول از همه مردم خصوصا دانش آموزان بخاطر حضور حداکثری خود در این راهپیمایی تشکر نمود و عنوان کرد: مراسم باشکوه امروز مشت محکمی  به دهان استکبار جهانی و یاوه گویان است.

 

ناصر شریفی در مراسم راهپیمایی ۱۳آبان، اظهار کرد:۱۳  آبان دارای دو بعد استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان عالم است که مردم ایران بار دیگر با حضور خود برای تحقق این مهم مشتی محکم بر دهان استکبار و طرفدارنش خواهند زد.

 

وی  با اشاره به سخنان ترامپ، افزود: او سخیفانه مردمی را تروریست خواند که در طول تاریخ صلح‌طلب بوده و نهادی را تروریسم عنوان کرد که حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی است و این رفتارها در نزد مردم این مرز بوم محکوم است.

 

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در ۱۳ آبان ماه شعار “هیهات من الذله” سر داده می‌شود، اظهار کرد: ندای استکبارستیزی حامیان مظلومان عالم جوابی روشن به سخنان مضحکانه ترامپ رئیس جمهوری آمریکا است.

 

شریفی بیان داشت:سیزدهم آبان به همه‌ی مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاول‌گران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند و سیزده آبان به مسلمانان آموخت که در معبد انسانیت، آزادنه و آگاهانه در برابر والایی‌های ارجمند مکتب توحید، به نماز بایستند و تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند.

 

وی گفت: واقعه سیزده آبان به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه‌آفرین را در آنان زنده کرد و پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

 

در این مراسم پرسشنامه هایی بین دانش آموزان توزیع وسپس به قید قرعه جوایز به آنها تقدیم شد همچنین مسابقه بزرگ نقاشی با موضوع( آمریکا شیطان بزرگ است) برگزار گردید از برنامه های دیگر این مراسم برگزاری سرود توسط واحدهای امیدان دخترانه وپسرانه بود.

 

شایان ذکر است، ایستگاه صلواتی هم در طول مسیر از سوی دانش آموزان بسیجی برپا شد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان