لیست نامزدهای احتمالی انتخابات شورای شهر بندرچارک + اسامی

کنگ خبر نیز در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهت‌گیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها لیست نامزدهای احتمالی شورا در شهر بندرچارک را منتشر می‌کند.

کد خبر : 15197
تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - 7:48
لیست نامزدهای احتمالی انتخابات شورای شهر بندرچارک + اسامی

کنگ خبر نیز در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهت‌گیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها لیست نامزدهای احتمالی شورا در شهر بندرچارک را منتشر می‌کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کنگ خبر، کمتر از ۱۰۰ روز تا انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر باقیمانده نمانده است. کاندیداهای شورای شهر در بندرچارک برای رسیدن به کرسی این نهاد باید به رقابت با یکدیگر بپردازند و از هم‌اکنون، بخشی فعالیت‌های مقدماتی خود را شروع کرده و گروه‌ها و جریانات سیاسی نیز زمینه‌سازی برای ورود به انتخابات را آغاز نموده‌اند.

در کنار مانورهای حقیقی در کوچه و بازار و برگزاری نشست‌های خانگی، ایجاد کانال و گروه در قالب کمپین حمایت از افراد نقل محافل این روزها در شبکه‌های اجتماعی شده است و هر چه به‌روز ثبت‌نام کاندیدا نزدیک می‌شویم هیجان نیز افزایش می‌یابد.

برخی در قالب ائتلاف و اکثراً به‌صورت انفرادی و با سلایق متفاوت وارد عرصه انتخابات شده‌اند و باید تا آخر منتظر ماند که چه کسانی در نیمه‌راه کنار می‌روند و یا چه کسانی تا آخر کار در میدان عرضه اندام می‌کنند، البته ممکن است برخی نیز با اهداف گوناگون به نفع برخی از کاندیدا کنار بکشند.

کنگ خبر نیز در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهت‌گیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها لیست نامزدهای احتمالی شورا در شهربندر چارک را منتشر می‌کند.

گفتنی است که لیست اعلامی‌گمانه‌زنی بوده و تا زمانی که مدعیان حضور در شورا به‌صورت قانونی ثبت‌نام نکنند نمی‌توان از حضور قطعی آنان در انتخابات سخن گفت.

۱- احمد روحانی

۲- حسن روز خوش

۳-علی زارع

۴- سامیه سلیمی

۵- علی زارع

۶-فاروق احمدزاده

۷-محمد خدنگ

۸- حسن رئوفی

۹-حسن سالمی

۱۰-فوزیه باوردانی

۱۱-عبدالرحمان باوردانی

۱۱-احمد قایدی نجات

۱۲-احمد احمدی

۱۳-علی عالی پور

۱۴-یوسف خسروانی

۱۵-سلطان دهقان

۱۶-منصورتن زاده

۱۷- مسعود خسروانی

۱۸-حسین احمدی نژاد

۱۹- یعقوب رحیمی

۲۰- فیصل محمدی

۲۱-حسین رحیمی

۲۲- علی صیادی بحر

۲۳- محمد پیام

۲۴- محمدناصری

۲۵-منوچهرکریمی

۲۶-محمدنوروی

۲۷-ابراهیم دربان

۲۸-عباس حکیمیگ

۲۹-عبدالله زارع

۳۰-خالد پایان

۳۱-مبارک زارع

۳۲-یوسف رحیمی

۳۳-جوادعالی پور

۳۴- عبدالحمید قایدی پور

۳۵- عبدالمجید قایدی پور

 

در صورتی که نفرات دیگری از لیست احتمالی کاندیدای شورای شهر بندرلنگه جامانده اند می‌توانید ما را از طریق شماره ۰۹۳۰۹۲۵۷۱۹۷فقط از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتس آپ مطلع نمایید.

به زودی لیست احتمالی دیگر شهرهای شهرستان بندرلنگه از جمله بندرکنگ نیز منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان