اسامی کاندیداهای احتمالی نمایندگی مردم در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان

۳روز مانده به ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، با نتیجه گیری از برخی گفته ها و شنیده ها و یا بصورت خبررسمی و گمانه زنی ها لیست احتمالی نامزد های میان دوره ای مجلس در شهرستان های بندرلنگه، بستک وپارسیان استان هرمزگان منتشر شد.

کد خبر : 14713
تاریخ انتشار : جمعه 6 اسفند 1395 - 6:49
اسامی کاندیداهای احتمالی نمایندگی مردم در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان

۳روز مانده به ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، با نتیجه گیری از برخی گفته ها و شنیده ها و یا بصورت خبررسمی و گمانه زنی ها لیست احتمالی نامزد های میان دوره ای مجلس در شهرستان های بندرلنگه، بستک وپارسیان استان هرمزگان منتشر شد.

 

به گزارش کنگ خبر، ۳روز دیگردر۸ اسفندماه  زنگ آغاز روند اجرایی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی با ثبت‌نام کاندیداها در فرمانداری بندرلنگه زده می‌شود این در حالی است که تب‌وتاب این انتخابات در شهرستان‌های بندرلنگه، پارسیان وبستک به نسبت دورهای قبل از مدت‌ها پیش دماسنج سیاسی را بالا نگه داشته است.

ریشه بخشی از این حرارت را باید در اصل و ذات انتخابات پارلمانی جست وجو کرد که به دلایل مختلفی موجب حساسیت بیشتر جامعه و گرمی انتخابات دراین میان دوره شده است.

حضور آشکار و پنهان نامزدها و پاشنه کشیده‌های ورود به میدان انتخابات از ماه‌ها پیش کانون‌های حساس جمعیتی در شهرستان را تحریک کرده هر چند که در برخی شهرستانهای این حوزه انتخابیه سطحی از کم‌رمقی و بی‌برنامگی سیاسی در بین کاندیداها و تشکل‌های سیاسی دیده می‌شود اما این موجب نشده تا حلقه عمومی جامعه از فرایند تحرکات انتخاباتی غافل بماند و در این بین شمار بی‌شمار شبکه‌های مجازی کمک شایانی را در تبلیغات و آشنایی با کاندیداها کرده است تا یکی از چشمه‌های فایده بخش بودن این شبکه‌ها نمایانده شود.

حداقل در عرصه سیاسی این ابزار توانسته در تقویت آنچه که مجریان انتخاباتی به دنبالش هستند کمک کرده باشد و آن مشارکت‌جو شدن مردم در انتخابات بوده است.
هفته‌های گذشته و رفته رفته تا روز ثبت‌نام لیست‌هایی در گروه‌های مجازی و یا در بین مردم دست به دست می‌شود که شمار تأمل‌برانگیزی از نام‌ها را برای کاندیداتوری پشت هم چیده است.

اسامی‌ که در بین آنها از دو جناح قالب کشور تا چهره‌های مستقل و حتی دانشگاهی دیده می‌شوند تا جنس لیست جور شده باشد. فراوانی این لیست‌های تقریباً مشابه در حالی است که وجود نام برخی چهره‌ها در آن نشان از سستی اطلاعاتی و تردیدآمیز بودن آن دارد. به عنوان نمونه نام برخی اشخاص در حالی جزو کاندیداهای نمایندگی مجلس آورده شده که از مدت‌ها پیش احتمال رد صلاحیت شان در محافل وفضای مجازی نیزمطرح بود.

بماند که عده‌ای از این افراد نیز پیش از این اعلام کرده بودند که میلی به حضور در انتخابات ندارند، این لیست براساس گفته ها و شنیده ها و یا بصورت خبررسمی جمع آوری شده است و به معنی لیست واقعی نیست.

نام ونام خانوادگی  ومحل تولد کاندیداهای احتمالی میان دوره ای مجلس شورای اسلامی جهت ثبت نام

۱-آقای ابوذر گرکوهی،کوهیج بستک

۲-آقای ناصرشریفی،فتویه بستک

۳-آقای سیدمحمدنور موسوی،دهنگ بستک

۴-آقای کاظم خورشیدی،دهنگ بستک

۵-آقای محمدصدیق مرتضوی،دهنگ بستک

۶-آقای ناصر توکلی،هرنگ بستک

۷-آقای سیدهاشم توانا،چاه بنارد بستک

۸-آقای سیدعبدالله حسینی،دهتل بستک

۹-آقای احمدجباری،فتویه بستک

۱۰-آقای سید یوسف رضایی، لمزان بندرلنگه

۱۱-آقای خالدزمزم نژاد،لمزان بندرلنگه

۱۳-آقای عبدالله عبدلی،هشنیز پارسیان

۱۴-آقای محمدمصلح،کوشکنار پارسیان

۱۵-آقای غلامحسین زارعی،بوشهر

۱۶-آقای اسماعیل پاسلار،جاسک

۱۷-آقای علی اکبرارجمندمنش،یاسوج

۱۸- آقای یوسف دیوانی ، دیوان، بندرلنگه

۱۹- آقای شهاب بینایی، بهده ، پارسیان

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان