در پی اظهارات جنجالی رئیس شورای شهر بندرلنگه در گفت وگو با یکی از رسانه ها؛

۴ عضو شورای شهر “بندرلنگه” طی بیانیه‌ای تفصیلی اظهارات اخیر “رئیس شورا” را رد کردند: دخالت “نماینده مجلس” در انتخاب شهردار قویأ تکذیب می‌شود / مصاحبه‌اخیر “بشگردی زاده” اختلاف‌افکنانه و مغرضانه بوده است

4عضو شورای شهر بندرلنگه طی بیانیه ای اظهارت رئیس شورای این شهر در گفت وگو با یکی ازرسانه ها را اختلاف‌افکنانه ، مغرضانه، تاسف آور و خلاف واقع بیان کردند واظهار داشتند؛ خط قرمز همه اعضا فقط منافع مردم و هدف مشترک همه ما خدمت بی منت به مردم خواهد بود.
کد خبر : 135
تاریخ انتشار : جمعه 31 تیر 1401 - 14:40
۴ عضو شورای شهر “بندرلنگه” طی بیانیه‌ای تفصیلی اظهارات اخیر “رئیس شورا” را رد کردند: دخالت “نماینده مجلس” در انتخاب شهردار قویأ تکذیب می‌شود / مصاحبه‌اخیر “بشگردی زاده” اختلاف‌افکنانه و مغرضانه بوده است
به گزارش کنگ خبر، در پی اظهارات اخیر علی بشگردی زاده رئیس شورای شهر بندرلنگه در گفت وگو با یکی از رسانه‌ها،  ۴ عضو شورای اسلامی شهر بندرلنگه بیانیه‌ای تفصیلی صادر کردند.
متن بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
متاسفانه اخیرا شاهد مصاحبه‌ای اختلاف افکنانه از سوی رئیس شورای اسلامی بندرلنگه بوده ایم که حاوی اطلاعاتی نادرست و مغرضانه حول دخالت های بیرونی در خصوص انتخاب شهردار بوده است.
شورای اسلامی شهر بندرلنگه با اتکا به رسالت قانونی خود و تعهدی که در قبال اعتماد مردم شریف دارد، از ابتدای شکل‌گیری در تمامی تصمیمات خود بر اساس مشورت و خرد جمعی حرکت کرده و متأثر از هیچ فشاری نبوده است.
تصمیمات شورا در خصوص انتخاب شهردار و همچنین هیئت رئیسه کاملا مستقلانه و بر اساس تفکر جمعی و شایسته سالاری اتخاذ شده و در چنین شرایطی طرح برخی صحبت های بی اساس و مغرضانه از سوی یکی از اعضای شورا واقعا تأسف آور است.
انتخاب شهردار بندرلنگه طی مشورت با گروه های مختلف و رؤیت برنامه های کارشناسانه‌ی ایشان با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی محقق شده است و در این بین شخص رئیس شورا بیش از دیگران بر این انتخاب اصرار و تأکید داشته است.
مشخص نیست رئیس محترم شورا که در انتخاب شهردار نقش اساسی داشته و بیشتر از همه بر روی انتخاب وی اصرار ورزیده، چرا اکنون با مصاحبه های خلاف واقع، از در مخالفت و تفرقه افکنی برآمده و انتخاب قانونی و آگاهانه‌ی شورا را زیر سوال میبرد؟
لازم به توضیح است که اعضای شورای اسلامی بندرلنگه طی دیداری که با نماینده محترم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی داشتیم، ایشان در پاسخ به مشورت خواهی ما تأکید داشتند که انتخاب شهردار حق اعضای محترم شورا به عنوان نمایندگان قانونی مردم است و بنده حق هیچگونه اظهارنظر مداخله جویانه ای در این خصوص ندارم.
مهندس جباری با آرزوی توفیق برای پارلمان محلی بندرلنگه صرفأ به اظهار نظر مشورتی بسنده کردند و توصیه داشتند که با صبر و حوصله گزینه ای متخصص، کاربلد، پاکدست و دلسوز را انتخاب کنند و ضرورت دارد که شهردار بندرلنگه شخصی فسادستیز بوده و به هیچ شخصی و تحت هیچ شرایطی باج ندهد و همواره قانون را سرلوحه ی امورات خود قرار بدهد.
فلذا طرح برخی ادعاهای عجیب از سوی رئیس شورای بندرلنگه حول دخالت سیاسیون در انتخاب شهردار قویأ تکذیب میشود و این پرسش وجود دارد که چنانچه چنین مسائلی وجود داشت، چرا این عضو محترم بیشتر از همه بر انتخاب شهردار اصرار میورزید؟
خداوند را شاکریم که طی این زمان سپری شده از خدمات و زحمات شهردار محترم رضایت کامل داریم و تمام سعی و تلاش ما بدور از جوسازی های رسانه ای و منافع شخصی، صرفأ خدمات دهی به مردم شریف بندرلنگه بوده است.
در پایان همه اعضای شورای ششم بندرلنگه ضمن تاکید بر این موضوع که یکپارچگی و یک صدایی اعضای شورا را مهمترین رکن می دانند، اگر اعضای شورای شهر هرگونه قصوری از شهردار شهر بندرلنگه در هر حوزه ای مشاهده نمایند قاطعانه ورود و از همه ابزار نظارتی خود استفاده خواهند کرد. فلذا این اطمینان را به مردم شریف بندرلنگه می دهیم که خط قرمز همه اعضا فقط منافع مردم و هدف مشترک همه ما خدمت بی منت به مردم خواهد بود.
اعضای شورای شهر بندرلنگه:
احمدسالاری
عبدالرحیم دیده بان
عبدالحمید وطنخواه
فاطمه پولادی
انتهای پیام/ک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =