اعزام ۱۲۰ نفرازدانش‌آموزان بندرلنگه به اردوهای راهیان نور

۱۲۰نفر ازدانش آموزان بندرلنگه به اردوهای راهیان نور اعزام شدند به گزارش کنگ خبر: سرهنگ سید حسین فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه با بیان اینکه اردوی راهیان نور یکی از بهترین کارهای فرهنگی است که باعث ایجاد روحیه ایثار و شهادت در بین جوانان و نسلی می‌شود که جنگ را تجربه نکرده‌اند افزود:

کد خبر : 551
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
اعزام ۱۲۰ نفرازدانش‌آموزان بندرلنگه به اردوهای راهیان نور

۱۲۰نفر ازدانش آموزان بندرلنگه به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

به گزارش کنگ خبر: سرهنگ سید حسین فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه با بیان اینکه اردوی راهیان نور یکی از بهترین کارهای فرهنگی است که باعث ایجاد روحیه ایثار و شهادت در بین جوانان و نسلی می‌شود که جنگ را تجربه نکرده‌اند افزود: اگر جوانان و نوجوانان ما بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند در آینده افسران بسیار قوی در مبارزه با جنگ نرم دشمن می‌شوند.
وی اظهار داشت: دشمن با نشانه گرفتن عقیده نسل جوان جامعه سعی دارد آن‌ها را بافرهنگ شهادت و سیره و روش شهدا بی‌تفاوت نشان دهد که اقدامات فرهنگی مناسب مانند برپایی اردوهای راهیان نور دشمن را در این هدف ناکام می‌کند.

وی گفت: این نهاد با همکاری اداره آموزش‌وپرورش بندرلنگه هرساله اعزام دانش‌آموزان را به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور در دستور کار خود دارد.

فاطمی عنوان کرد: در همین راستا امروز ۱۲۰نفر از دانش‌آموزان شهربندرلنگه وبخش شیبکوه به همراه مربیان و راویان دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این دانش‌آموزان به مدت ۵روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند و هرچه بیشتر و بهتر بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه بندرلنگه بیان کرد: امسال چندین مرحله اعزام از همه اقشار بسیج صورت گرفته است و تا پایان سال این روند ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به جبهه و جنگ به مناطق عملیاتی جنوب کشوراعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ح

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان