مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌ها و همایش‌های هفتواد:

نمایشگاه صنعت ساختمان کیش هفده ساله می‌شود / برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کیش از ۷ لغایت ۱۰ دیماه

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌ها و همایش‌های هفتواد گفت: بعد از یکسال وقفه و تعطیلی بدلیل شیوع ویروس کرونا هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کیش از ۷ لغایت ۱۰ دیماه در محل سالن نمایشگاههای بین المللی کیش برگزار می گردد .

کد خبر : 27004
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آذر 1400 - 11:37
نمایشگاه صنعت ساختمان کیش هفده ساله می‌شود / برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کیش از ۷ لغایت ۱۰ دیماه

مهدیه علی احمدی پور در گفت‌وگو با کنگ خبر با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به عنوان یکی از موتورهای محرک اقتصادی در هرمنطقه ایی شناخته می شوند، گفت: بعد از یکسال وقفه و تعطیلی بدلیل شیوع ویروس کرونا هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کیش از ۷ لغایت ۱۰ دیماه در محل سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌گردد.

 

 

وی افزود: در  این دوره تا کنون بالغ بر یکصد شرکت از برندها و تولیدکنندگان صنعت ساختمان کشور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌ها و همایش‌های هفتواد عنوان داشت: همچنین شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، قزوین، کرمان، یزد، هرمزگان و بوشهر نیز حمایت‌های همه جانبه‌ای را از مجموعه‌های حاضر در شهرک‌ها برای حضور در این رویداد نمایشگاهی به عمل آورده‌اند.

احمدی پور یادآور شد: سازمان نظام مهندسی صنعت ساختمان تهران نیز حمایت‌های ویژه‌ای را از شرکت‌های متقاضی برای حضور در این رویداد در نظر گرفته است.

 

وی تاکید کرد: در مدت زمان برگزاری این رویداد هیئت‌های بازدید از استان‌های بوشهر، یزد و قزوین و کرمان به منظور بازدید از این نمایشگاه به جزیره کیش اعزام خواهند شد و مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش نیز فضا و بستر مناسبی را برای تمام مجموعه‌ها و شرکت‌های حاضر در این رویداد فراهم کرده است.

 

گفتنی است، شرکت هفتواد، اولین عضو شهرستانی در انجمن صنفی برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران به عنوان انجمنی که بیشتر اعضای آن شرکت های بزرگ برگزارکننده نمایشگاه های بین المللی در تهران هستند، می باشد و همچنین جزء معدود شرکت های مجری بود که در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت مدرک مدیریت نمایشگاهی یا (EMD) شد.


در حال حاضر نیز این شرکت تنها شرکت دارای گرید نقره ای استان کرمان و تنها شرکت نمایشگاهی که همه پرسنل آن خانم می باشند هست. از جمله سوابق دیگر این شرکت می توان به برگزاری نمایشگاه های تخصصی در بندرعباس و قشم و همچنین دوره های تخصصی مدیریت اشاره کرد. برگزاری تورهای متعدد نمایشگاهی به کشورهای: تونس، قطر، سوئیس، امارات متحده و مالزی و همچنین همکاری در برگزاری پاویون ایران در بزرگترین نمایشگاه موادغذایی جهان در دبی با عنوان گلفود هم در کارنامه این شرکت ثبت شده است.

 

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان