روز گذشته

حضور دوبانوی کارآفرین بندرلنگه ای در نشست هم اندیشی با حضور مدیر کل امور بانوان استانداری و عضو انجمن کارآفرینی کشور

بانوان بندرلنگه ای مشکلات و دغدغه، ظرفیت و پتانسیل شهرستان بندرلنگه در حوزه اشتغال و کار آفرینی در نشست با مدیر کل امور بانوان استانداری هرمزگان را مطرح نمودند.

کد خبر : 26999
تاریخ انتشار : جمعه 26 آذر 1400 - 21:12
حضور دوبانوی کارآفرین بندرلنگه ای در نشست هم اندیشی با حضور مدیر کل امور بانوان استانداری و عضو انجمن کارآفرینی کشور

به گزارش کنگ خبر، خانم ها غواصی مدیر عامل موسسه زنان حامی مهرورز و شهابی مدیر عامل تعاونی صنایع دستی وگردشگری و مرکز نیکوکاری بانوان امید شهرستان بندرلنگه در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای و صنایع دستی در نشست هم اندیشی با حضور خانم منتظری تختی مدیر کل امور بانوان استانداری هرمزگان و خانم سپهری عضو انجمن کارآفرینی کشور و بانوان فعال در حوزه کار آفرینی این استان در دانشگاه آزاد شرکت نمودند.

🔸 در این نشست؛ بانوان بندرلنگه ای مشکلات و دغدغه، ظرفیت و پتانسیل شهرستان بندرلنگه در حوزه اشتغال و کار آفرینی را مطرح نمودند.

🔸 همچنین این بانوان فعال اجتماعی و اشتغالزایی در حوزه صنایع دستی و فنی و حرفه ای خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت ایجاد بازارچه خود اشتغالی بانوان خود سرپرست این بندر شدند.

✅ در ادامه نیز دکتر منتظری مدیر کل امور بانوان استانداری هرمزگان قول سفر به بندرلنگه جهت بررسی مشکلات بانوان را دادند و اظهار داشتند: یکی از دغدغه های بانوان خود اشتغال در استان هرمزگان نبود مکانی مناسب برای عرضه محصولات تولیدی است که در این خصوص پیگیری هایی از طریق استانداری صورت خواهد گرفت.

۲۲ آذرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان