شهردار بندرلنگه در نشست با خبرنگاران مطرح کرد

متفاوت ترین دوره آسفالت در بحث کوچه ها و معابر بندرلنگه / تامین اعتبار ۲ میلیاردی توسط نماینده مردم غرب هرمزگان جهت مرمت بازار بندرلنگه/طرح جامع شهری یکی از موارد بسیار مهم و اولویت‌دار شهرداری بندرلنگه

شهردار بندرلنگه گفت: الان در عصری هستیم که دیگر نباید دغدغه آسفالت را داشته باشیم و این کمترین توقع مردم نجیب این بندر تاریخی است و ما برای این مورد برنامه ریزی انجام دادیم ولی تا کنون قصد رسانه ای کردن آن را نداشتیم و اینکه متفاوت ترین دوره آسفالت در بحث کوچه ها و معابر را خواهیم داشت و در حال رایزنی با متخصصین برای احیاء کارخانه آسفالت این شهر هستیم.

کد خبر : 26985
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آذر 1400 - 12:01
متفاوت ترین دوره آسفالت در بحث کوچه ها و معابر بندرلنگه / تامین اعتبار ۲ میلیاردی توسط نماینده مردم غرب هرمزگان جهت مرمت بازار بندرلنگه/طرح جامع شهری یکی از موارد بسیار مهم و اولویت‌دار شهرداری بندرلنگه

به گزارش کنگ خبر، نشست خبری دکتر فرهمندنیا شهردار ، بشگردی زاده رئیس و اعضاس شورای شهر بندرلنگه شب گذشته با اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد در این نشست دکتر فرهمندنیا شهردار و خانم پولادی بعنوان سخنگوی شورا به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

همچنین سوالات و پیشنهاداتی از سوی کمانداری سردبیر و کریمی خبرنگار پایگاه خبری کنگ خبر مطرح گردید، که دکتر فرهمندنیا شهردار و فاطمه پولادی سخنگوی شورای شهر بندرلنگه به آنان پاسخ دادند و در این گزارش به خلاصه ای از این نشست خبری پرداخته ایم.

شهردار بندرلنگه با اشاره به طرح جامع شهری که ۱۰ سالی یکبار تصویب می شود و از سال ۸۷ تا کنون نیز بازنگری و تصویب نشده است، بیان داشت: طرح جامع شهری یکی از موارد بسیار مهم و اولویت‌دار این مجموعه است این طرح آینده ۱۰ ساله یک شهر را رقم می زند و بحث تراکم، توسعه، ضابطه ها و کاربری زمین ها و… در این طرح جامع دیده شده و حال کارگروهی از همکاران فنی برای بررسی این طرح تشکیل شده است.

وی افزود: قطعه زمین های ۵۹ هکتاری ، ۱۸ هکتاری و ۲۸هکتاری بندرلنگه از سال ۹۴تاکنون جهت واگذاری و تفکیک به سرانجامی نرسیده اند و حال به دنبال احیاء قرار دادها هستیم.

فرهمند نیا گفت: الان در عصری هستیم که دیگر نباید دغدغه آسفالت را داشته باشیم و این کمترین توقع مردم نجیب این بندر تاریخی است و ما برای این مورد برنامه ریزی انجام دادیم ولی تا کنون قصد رسانه ای کردن آن را نداشتیم و اینکه متفاوت ترین دوره آسفالت در بحث کوچه ها و معابر را خواهیم داشت و در حال رایزنی با متخصصین برای احیاء کارخانه آسفالت این شهر هستیم.

شهردار بندرلنگه یادآور شد: در بلوار ساحلی به مرور اقداماتی زیر بنایی را انجام خواهیم داد و برای جمع آوری سگ‌های ولگرد از محلات این بندر شهرداری به تنهایی قادر به این کار نیست و مردم و دیگر دستگاهها نیز باید به کمک ما بیایند.

وی گفـت: به دنبال توسعه شهری هستیم و محله رودباری و دیگر محلات را با کار کارشناسی و طی مراحل قانونی از بن بست در خواهیم آورد .

وی با اشاره به فرسودگی ناوگان موتوری این شهرداری گفت: در حوزه حمل زباله و دیگر موارد با کمبود خودرو مواجه ایم و سعی داریم این مشکلات را با خرید خودرو حمل زباله؛ آتش نشانی و حمل جنازه جبران کنیم .

این مسئول در ادامه تاکید کرد:ساماندهی و همسان سازی تابلوهای شهری و بهسازی و بازسازی بازار  بندرلنگه را در دستور کار داریم و مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان نیز قول پیگیری اعتبار ۲ میلیارد تومانی را برای مرمت بازار بندرلنگه داده است که با تزریق این بودجه بازاری ایده آل را به وجود خواهیم آورد.

فرهمندنیا بیان داشت: در خصوص شهر گلابتون جلساتی را با صاحب نظران برگزار کردیم و بدنبال جانمایی المان گلابتون در این شهر هستیم.

شهردار بندرلنگه گفت: احیاء و روشنایی پارک های ساحلی شهر بندرلنگه را در دستور کار خود قرار دادیم و در حال اجرا می باشیم.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان