پیگیری های جباری جواب داد

تامین اعتبار ۵۰۰میلیارد تومانی برای انتقال گاز به بندرلنگه با پیگیری‌های جباری / همزمان با گاز رسانی به بندرلنگه جایگاه سی‎ ان‌ جی و فاز اول شبکه داخلی گاز شهری نیز اجرا خواهد شد

با پیگیری های مجدانه نماینده مردم غرب هرمزگان اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی عملیات گازرسانی به بندرلنگه تامین و ظرف مدت ۶ ماه گاز به بندرلنگه خواهد رسید.

کد خبر : 26956
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مهر 1400 - 21:23
تامین اعتبار ۵۰۰میلیارد تومانی برای انتقال گاز به بندرلنگه با پیگیری‌های جباری / همزمان با گاز رسانی به بندرلنگه جایگاه سی‎ ان‌ جی و فاز اول شبکه داخلی گاز شهری نیز اجرا خواهد شد

 

به گزارش کنگ خبر، نشست مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان با فواد حمزوی مدیرعامل و معاونین شرکت گاز هرمزگان عصر امروز در دفتر این نماینده مجلس برگزار شد.

 

مهندس جباری در گذشته از وزیر و معاون وزیر نفت نسبت به کندی عملیات گازرسانی به شهرستان‌های غرب هرمزگان گله کرده بود که بعد از آن، پیگیری‌های مجدانه از سوی این نماینده مجلس از طریق وزارت نفت صورت گرفت که  منجر به تامین منابع جهت عملیات گازرسانی به غرب هرمزگان و بندرلنگه گردید.

 

در نشست امروز آخرین وضعیت گازرسانی به شهرستان بندرلنگه که از دغدغه های نماینده مردم غرب هرمزگان و آرزوی دیرینه و به حق مردم بندرلنگه نیز می باشد توسط مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان تشریح شد.

 

در پایان این نشست مهندس جباری با تشکر از همکاری مهندس حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، گفت: بحمدالله با پیگیریهای خوب انجام شده از طریق وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و زحمات مدیران گاز هرمزگان اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیارد تومان جهت انتقال خط گاز از سه راهی بندر چارک به سمت بندرلنگه تامین شده است.

 

وی افزود: این خط گاز از شهرستان بستک به سمت سه راهی بندرچارک و در نزدیکی محل تجهیز کارگاه آمده است و پیش بینی پیمانکار این پروژه بر این است که ظرف ۸ماه آینده گاز به شهرستان بندرلنگه برسد و نخستین جایگاه سوخت سی ان جی در آنجا آغاز به کار خواهد کرد.

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس بیان داشت: بنده امیدوارم این خط نه ۸ ماه بلکه طی شش ماه آینده به بندرلنگه برسد و همزمان با خط انتقال گاز به بندرلنگه عملیات فار اول لوله کشی و شبکه داخلی گاز در بندرلنگه نیز انجام خواهد شد .

 

جباری تاکید کرد: طی این دوره نمایندگی مجلس وخادمی مردم غرب هرمزگان، هدف ما گازرسانی به کل شهرستان‌های حوزه انتخابیه است که یقین داریم ظرف یکسال آینده بندرلنگه، بخش مرکزی، بخش شیبکوه، مهران، بندرکنگ شهر و بخش و روستاهای جناح، هرنگ و کوخرد ، بخش مرکزی بستک گاز دار شوند و ان شاء الله تکمیل گازرسانی به روستاهای پارسیان طی چندماه آینده به سرانجام برسد.

 

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: این گازرسانی آرزوی دیرینه و خواسته بحق مردم بندرلنگه است که بنده از طریق وزارت نفت پیگیری جدی نمودم و تمام سعی و تلاش خود را به کار بردم چرا که یکی ازبرنامه های بنده در ایام انتخابات این امر مهم بود، که الحمدالله تا کنون نتیجه بخش بوده و منابع آن تامین شده و جا دارد از زحمات مجموعه گاز استان هرمزگان کمال تشکر در تحقق این امر را داشته باشم.

 

وی یادآور شد: وی یادآور شد: ۵۰۰میلیارد تومان اعتبار تامین شده فقط برای انتقال خط گاز از سه راهی چارک به بندرلنگه است و منابع عملیات پروژه شبکه داخلی بندرلنگه جدا از این اعتبار است و با رسیدن گاز به این بندر قطعا احداث پروژه‌ها و صنایع مختلف نیز توسط بخش خصوصی رقم خواهد خورد و سرمایه گذاران نیز رغبت سرمایه گذاری در این بندر را بیشتر پیدا خواهند کرد و شاهد توسعه این بندر مهم خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان