شورای اسلامی شهر تریش

آغاز تحولات و توسعه زیرساخت های رفاهی در روستای تریش 

با تامین اقلام تاسیساتی و خطوط آبرسانی روستای تریش توسط خیرین؛ این مهم زمینه ساز آغاز تحولات و توسعه زیر ساخت های رفاهی می شود . به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تریش، امیر عباس غفاری مسوول قرارگاه انفاق با بیان این که ۶ هزار متر لوله آب توسط قرارگاه جهادی انفاق به همت

کد خبر : 26951
تاریخ انتشار : شنبه 3 مهر 1400 - 16:19
آغاز تحولات و توسعه زیرساخت های رفاهی در روستای تریش 

با تامین اقلام تاسیساتی و خطوط آبرسانی روستای تریش توسط خیرین؛ این مهم زمینه ساز آغاز تحولات و توسعه زیر ساخت های رفاهی می شود .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تریش، امیر عباس غفاری مسوول قرارگاه انفاق با بیان این که ۶ هزار متر لوله آب توسط قرارگاه جهادی انفاق به همت خیرین تامین و خریداری شده است، گفت: این اقلام چهارشنبه ۳۱ شهریور از تهران بارگیری و به مقصد روستای تریش شهرستان بشاگرد ارسال شد.

وی از آغاز عملیات آبرسانی در ۷ روز آینده به همت جهادگران و متخصصان قرارگاه انفاق خبر داد و اظهار داشت:  در فاز نخست، آب از چشمه دائمی که ۶کیلومتر با روستا فاصله دارد توسط لوله ها به منبع داخل روستا متصل و و در انشعابات روستا جاری می شود.

غفاری با اشاره به این که مدت زمان اجرای این پروژه ۲۰روز است، گفت: با کمک و همکاری دستگاه های اجرایی این پروژه در بازه زمانی ۲۰ روز به اتمام خواهد رسید.

مسوول قرارگاه انفاق مرتفع کردن تمام مشکلات این روستا را از اولویت های کاری خود برشمرد و  افزود: بازسازی مدارس، خانه بهداشت، اشتغال زایی و مسائل عمرانی از دیگر اقداماتی است که در این روستا پیگیری و حل خواهد شد.

وی گفت: با ایجاد تعامل سازنده میان ادارات دولتی، غیردولتی، خیرین و بخش خصوصی پس از برطرف شدن مشکلات آب این روستا نسبت به اشتغالزایی و ایجاد فرصت های جدید شغلی اقدام خواهیم کرد.

به گفته غفاری بازه زمانی در نظر گرفته شده برای رفع مشکلات این روستا ۶ ماه است که به زودی نسبت به حل آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.

گفتنی است تریش، روستایی از توابع بخش بشاگرد شهرستان جاسک در استان هرمزگان ایران است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان