پیام قدردانی محمدفرزین از حضور پرشور مردم چارک در انتخابات 1400

مهندس فرزین منتخب شورای بندرچارک طی پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات تشکر کرد+ متن پیام

فرزین گفت: مردم با رأی خود پاسخ محکمی به تخریب ها و بی اخلاقی ها دادندو اکنون که انتخابات تمام شده است لازم است تمام توان ما صرف انجام برنامه ها و وعده های داده شده باشد.

کد خبر : 26777
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹
مهندس فرزین منتخب شورای بندرچارک طی پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات تشکر کرد+ متن پیام
به گزارش کنگ خبر، مهندس محمد فرزین منتخب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندر چارک خطاب به مردم دریادل این بندر پیامی صادر کرد.
وی در این پیام از حضور پر شور و حماسی مردم به پای صندوق های رأی و مشارکت در تعیین سرنوشت خود چه در انتخابات شورای شهر و چه در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کرد.
مهندس فرزین با اشاره به بی اخلاقی های صورت گرفته در فضای مجازی و حقیقی علیه خود گفت: بنده در ارائه برنامه ها و وعده ها با مردم کاملا شفاف و صادق بودم و هرگز درک نکردم که چرا برخی افراد و گروه ها در مورد بنده اینگونه تهمت‌ها روا داشتند و بی اخلاقی نمودند و در حال حاضر باید فضای رقایت را به رفاقت تبدیل نمود و کمر همت برای حل مشکلات این بندر بست.
کاندید منتخب شهر بندرچارک افزود: مردم با رأی خود پاسخ محکمی به تخریب ها و بی اخلاقی ها دادندو اکنون که انتخابات تمام شده است لازم است تمام توان ما صرف انجام برنامه ها و وعده های داده شده باشد.
رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در بندرچارک خاطرنشان کرد: با رویکرد وحدت و همدلی از تمام ظرفیت‌های انسانی شهر جهت پیشبرد منافع چارک بهره خواهیم برد و در این راستا بهترین تعامل را با مسئولین مجلس و دولت خواهیم داشت.
وی در پایان بار دیگر از مردم عزیز، شریف و وفادار بندرچارک صمیمانه قدردانی کرد و اظهار داشت:  خود را مکلف میدانم که با عملکردی قوی و رضایت بخش پاسخ محبت و اعتماد همشهریان دریادل خود را بدهم.
انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان