مسئول جنیش مردمی حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه:

اقبال مردمی آیت الله رئیسی ناشی از عملکرد ضد فساد در دستگاه قضاست/ محبوبیت آیت الله رئیسی در بین اقشار مختلف منجر به افزایش ستادهای مردمی در شهرستان بندرلنگه شده است

مسئول جنیش مردمی حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه گفت: عملکرد خوب، مدیریت مردمی و ضدفسادبودن آیت الله رئیسی در آستان قدس رضوی و قوه قضائیه باعث محبوبیت ایشان در بین اقشار مختلف مردم شده و از این رو در این دوره از انتخابات منجر به افزایش ستادهای مردمی و خودجوش در شهرستان بندرلنگه و دیگر نقاط کشور برای ایشان شده است و این خود نیز باعث مشارکت حداکثری در انتخابات خواهد شد.

کد خبر : 26706
تاریخ انتشار : شنبه 15 خرداد 1400 - 6:04
اقبال مردمی آیت الله رئیسی ناشی از عملکرد ضد فساد در دستگاه قضاست/ محبوبیت آیت الله رئیسی در بین اقشار مختلف منجر به افزایش ستادهای مردمی در شهرستان بندرلنگه شده است
به گزارش کنگ خبر، فتح اله کمانداری مسئول جنبش مردمی حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: اقبال عمومی و محبوبیت آیت الله رئیسی ناشی از عملکرد ضد فساد ایشان در دستگاه قضاست.
وی افزود: برگزاری دادگاه‌های مفاسد اقتصادی و دادگاه برخی مدیران، قضات و وکلای متخلف، نشان داد که آیت الله رئیسی در برخورد با فساد بدون پرده پوشی عمل می کند و با کسی تعارف ندارد.
کمانداری یادآور شد: اگر بخواهیم اقدامات صورت گرفته در دوره ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه را در نظر بگیریم، به چند نقطه برجسته می‌رسیم و یکی از این موارد، مردمی بودن، انقلابی بودن و ضدفساد بودن ایشان است که جهت کلی قوه قضاییه در این یکسال در این مسیر بوده و مجموعه دستگاه قضا تلاش کرده این سه مؤلفه را محقق نماید.
مسئول جنبش مردمی حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه ادامه داد: یکی از مصادیق برجسته مدیریت مردمی در دوران آیت‌الله رییسی، همین سرکشی‌ها و بازدید‌های میدانی و گاها سرزده از مجموعه‌های وابسته به قوه قضاییه است.
این فعال رسانه ای بیان داشت: همانطور که همگان می دانند سفر‌های استانی ایشان و سرکشی از دادسراها، مجتمع‌های قضایی و زندان‌ها، آثار و برکات زیادی به همراه داشته است که اشراف و آگاهی خوبی نسبت به مشکلات مردم در ارتباط با دستگاه قضا به رییس قوه قضاییه می‌دهد و راهکار‌های کارآمد پیش پای مدیران گذاشته است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، بازدید میدانی از مجموعه‌هایی که در تولید پرونده‌های کلان قضایی و نارضایتی وسیع مؤثر هستند نیز اتفاق خوبی بود که می‌تواند باعث بسته شدن منافذ اصلی فساد یا تولید انبوه پرونده‌های قضایی شود.
کمانداری گفت: عملکرد خوب، مدیریت مردمی و ضدفسادبودن آیت الله رئیسی در آستان قدس رضوی و قوه قضائیه باعث محبوبیت ایشان در بین اقشار مختلف مردم شده و از این رو در این دوره از انتخابات منجر به افزایش ستادهای مردمی و خودجوش در شهرستان بندرلنگه و دیگر نقاط کشور برای ایشان شده است و این خود نیز باعث مشارکت حداکثری در انتخابات خواهد شد.
انتهای پیام/ن
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان