کنگ خبر منتشر کرد

جدیدترین لیست کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر بندرلنگه + اسامی

کنگ خبر نیز در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهت‌گیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها و براساس شنیده‌ها لیست نامزدهای احتمالی شورا در شهر بندرلنگه را منتشر می‌کند.

کد خبر : 26506
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1399 - 7:48
جدیدترین لیست کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر بندرلنگه + اسامی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کنگ خبر، تا زمان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ فرصت آنچنانی باقیمانده نمانده است.

 

کاندیداهای شورای اسلامی شهر در بندرلنگه نیز برای رسیدن به ۵ کرسی این نهاد باید به رقابت با یکدیگر بپردازند و از هم‌اکنون، بخشی فعالیت‌های مقدماتی خود را شروع کرده و گروه‌ها و جریانات سیاسی نیز زمینه‌سازی برای ورود به انتخابات را آغاز نموده‌اند هر چه به‌روز ثبت‌نام کاندیداهای شورای شهر یعنی ۲۰ اسفندماه نزدیک می‌شویم هیجان این دوره از انتخابات نیز افزایش می‌یابد.

 

برخی در قالب ائتلاف و اکثراً به‌صورت انفرادی و با سلایق متفاوت وارد عرصه انتخابات شده‌اند و باید تا آخر منتظر ماند که چه کسانی در نیمه‌راه کنار می‌روند و یا چه کسانی تا آخر کار در میدان عرضه اندام می‌کنند، البته ممکن است برخی نیز با اهداف گوناگون به نفع برخی از کاندیدا کنار بکشند.

 

کنگ خبر نیز در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهت‌گیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها  و براساس شنیده ها لیست نامزدهای احتمالی شورا در شهربندرلنگه را منتشر می‌کند.

 

گفتنی است که لیست اعلامی‌گمانه‌زنی بوده و تا زمانی که مدعیان حضور در شورا به‌صورت قانونی ثبت‌نام نکنند نمی‌توان از حضور قطعی آنان در انتخابات سخن گفت.

 

لیست احتمالی به شرح ذیل است.

 

همگی اعضای شورای شهر فعلی به غیر از دکتر محمد امین اورنگی

ابراهیم شعبانی

ماشاءالله اورنگی

ایرج صوغانی

طیبه شیخی

حسن بذرافکن

علی زبرپور

باقر زارعی

فاطمه شریفی آزاد

محمدرضافلاحتکار

قنبر تندرو

سعید زرنگاریان

فاطمه پولادی

حمید وطنخواه

احمد سالاری

سعید شادمانی

دکتر عبدالحمید دلشاد

موسی شهابی

شهاب شریفی نژاد

حسین آسن

در صورتی که نفرات دیگری از لیست احتمالی کاندیدای شورای شهر بندرلنگه جامانده اند می‌توانید ما را از طریق شماره ۰۹۳۰۹۲۵۷۱۹۷فقط از طریق شبکه‌ اجتماعی واتس آپ مطلع نمایید.

به زودی لیست احتمالی بندرکنگ نیز منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان