امام جمعه بندرلنگه خواستار شد

ورود جدی بانک‌ها به مسئولیت‌های اجتماعی/ اولویت بانک‌‌ها در پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران غرب هرمزگان

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: ورود جدی بانک‌ها به مسئولیت‎های اجتماعی که متوجه آنهاست، بانک‌ها در کنار خدمات تخصصی که به مردم ارائه می‌کنند وظایفی دارند که باید ناظر به آن مسئولیت‌های اجتماعی را بپذیرند.

کد خبر : 26463
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰:۴۰
ورود جدی بانک‌ها به مسئولیت‌های اجتماعی/ اولویت بانک‌‌ها در پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران غرب هرمزگان

به گزارش کنگ خبر، عبدالله آبسواران رئیس اداره امور شعب بانک های ملی استان هرمزگان و امینی سرپرست شعب بانک ملی شهرستان بندرلنگه با حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا دیدار و گفت وگو کردند.

 

در ابتدا رئیس اداره امور شعب بانک های ملی استان هرمزگان گزارشی از خدماتی و تسهیلات بانک‌های استان در جهت توسعه همه جانبه ارائه کرد.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: بانک‌ها می‌توانند نسبت به رفع تبعیض تاریخی در استقرار کارخانجات و صنایع و شرکتها در غرب استان حمایت کنند و صدها کیلومتر مرز دریایی غرب بی‌بهره مانده از صنایع و کارخانجات و … . بانکها می‌توانند نسبت به اولویت دادن  تسهیلات به سرمایه گذاران در غرب استان از جمله شهرستان بندرلنگه اقدام کنند و این تبعیض تاریخی را رفع کنند.

 

وی افزود: یا  با اعطای مشوق های مختلف ، سرمایه گذاران را سوق بدهند به سمت سرمایه گذاری در ظرفیت های بی نظیری  که در شهرستان بندرلنگه است یا اینکه خود بانکها که در عرصه‌های مختلف سرمایه گذاری می‌کنند پروژه هایی را درزمینه های اقتصاد دریامحور و چه در زمینه معادن و چه در زمینه صنایع دستی و نسبت به غرب نگاهشان را عوض کنند و حمایت جدی بکنند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی بیان داشت:  ورود جدی بانکها به مسئولیت های اجتماعی که متوجه آنهاست بانکها در کنار خدمات تخصصی که به مردم ارائه میکنند وظایفی دارند که باید ناظر به آن مسئولیت های اجتماعی را بپذیرند در عرصه ورزش ، آموزش و پرورش ، علم آموزی و بهداشت و مبلمان شهری و فضای سبز بانکها باید خدماتی  را به مردم ارائه بدهند و انتظار دارم که باتوجه به نیاز بالای شهرستان بندرلنگه بانکهای شهرستان نسبت به انجام وظایفشان در مسئولیت های اجتماعی اقدام جدی تری داشته باشند.

 

حجت الاسلام اسماعیل نیا گفت: با توجه به تنگی معیشت مردم و وجود تعداد زیادی نیازمندان  عزیز در شهرستان و باتوجه به اینکه ماه مبارک رمضان و عید نوروز و جشن نیکوکاری  در پیش است بانکها نسبت به کمک به نیازمندان و بسته های معیشتی و دیگر خدمات به این عزیزان برنامه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان