فرماندار بندرلنگه در گفت وگوی اختصاصی با کنگ خبر

سعی در پرداخت معوقات و عیدی کارگران شهرداری بندرلنگه تا پایان سال/ احداث سه پروژه رفاهی و اقتصادی گامی مهم در جهت توسعه و پیشرفت بندرلنگه

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفـت: تأمین نیازهای اولیه شهری با ایجاد زیر ساخت‌ها آغاز می‌شود که گام اصلی در جهت توسعه و پیشرفت شهرها و ارائه و توزیع خدمات برای شهروندان می‌باشد.

کد خبر : 26259
تاریخ انتشار : جمعه 17 بهمن 1399 - 12:40
سعی در پرداخت معوقات و عیدی کارگران شهرداری بندرلنگه تا پایان سال/ احداث سه پروژه رفاهی و اقتصادی گامی مهم در جهت توسعه و پیشرفت بندرلنگه

احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه صبح امروز در پاسخ به سوال خبرنگار کنگ خبر مبنی بر اینکه چه اقداماتی در خصوص پرداخت معوقات پرسنل و کارگران شهرداری بندرلنگه تا کنون صورت گرفته؟ اظهار داشت: با اقدامات و پیگیری‌هایی که در حال انجام است سعی را بر این داریم که تمام معوقات پرسنل و کارگران شهرداری بندرلنگه را تا پایان سال به همراه عیدی پرداخت نماییم.

 

 

وی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص بیمه کارگران شهرداری بندرلنگه، افزود: با رایزنی و نشست‌هایی که با تامین اجتماعی شهرستان بندرلنگه داشته‌ایم بدهی شهرداری این شهر به تامین اجتماعی نیز به صورت اقساط پرداخت می‌شود و تا کنون نیز مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.

 

همچنین در ادامه فرماندار شهرستان بندرلنگه در پاسخ سوال خبرنگار کنگ خبر مبنی بر برنامه‌های خود برای ایجاد زیر ساخت های اقتصادی، تنظیم بازار و رفاه  حال مردم در بندرلنگه، گفت:  برای نخستین بار در غرب هرمزگان بازار روز با هدف تنظیم بازار و رفاه حال شهروندان با رعایت همه استانداردهای لازم  دارای ۱۳ باب مغازه با همکاری شهرداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد.

 

شیبانی با اشاره به اینکه نگاه بنده به ارتقاء جایگاه بندرلنگه در استان هرمزگان از نظر اقتصادی و رفاهی است، ادامه داد: فراخوانی در خصوص احداث بازارچه ملوانی منتشر شد که اصناف مربوط به این صنف  از این طرح استقبال نکردند و سپس در مرحله بعد این مورد به سرمایه گذار بومی بخش خصوصی واگذار شد که در حال گذراندن سیکل اداری آن هستیم.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه بیان داشت: از آنجا که یکی از راه‌های گسترش و توسعه  گردشگری و جذب سرمایه گذار، گردشگر و توریست در یک شهر به زیر ساخت‌های رفاهی آن بستگی دارد بدین منظور نیز یک هایپر مارکت مجهز با امکانات بروز نیز با کمک بخش خصوصی و شهرداری نیز در محل بازار ماهی فروشان سابق بندرلنگه در حال احداث داریم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه در مسیر توسعه بندرلنگه دستورات و دید بلند و مثبت استاندار هرمزگان و پیگیری‌های موثر نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس و همراهی و دلسوزی امام جمعه شهرستان بندرلنگه تا کنون بسیار موثر بوده، تاکید کرد: تأمین نیازهای اولیه شهری از همین زیر ساخت‌ها آغاز می‌شود که گام اصلی در جهت توسعه و پیشرفت شهرها و ارائه و توزیع خدمات برای شهروندان می‌باشد.

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان