امام جمعه شهرستان بندرلنگه تاکید کرد

عدم وجود پرواز مناسب در بندرلنگه یکی از عوامل ترک پزشکان و سرمایه‌گذاران

امام جمعه بندرلنگه گفت: به دلیل عدم وجود پرواز مناسب تعدادی از کارآفرینان وسرمایه گذاران و پزشکان متخصص و دیگر افرادی که میتوانستند نقش مهمی در توسعه وپیشرفت متوازن شهرستان ایفا نمایند مجبور به ترک شهرستان و رفتن به دیگر مناطق کشور نموده اند و جای تاسف است که مسؤولان امر بعد از بارها قول  و وعده جهت اضافه کردن پرواز، هنوز اقدام عملی شکل نگرفته است.

کد خبر : 26190
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
عدم وجود پرواز مناسب در بندرلنگه یکی از عوامل ترک پزشکان و سرمایه‌گذاران

به گزارش کنگ خبر، مهندس جابری رئیس و پرسنل فرودگاه بندرلنگه با حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا دیدار و گفت وگو کردند.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه در این دیدار با قدردانی از تلاش مسؤولان وکارکنان فرودگاه این شهرستان، افزود: توسعه زیر ساختهای جاده ای و ریلی و فرودگاه از ضروریترین عوامل پیشرفت و ارتقاء هر منطقه محسوب میشود در برخی از مناطق به دلیل نبودن فرودگاه و هزینه بسیار بالای دایر کردن یک فرودگاه مردم با مشکلاتی مواجه اند و توسعه و ارتقاء آن مناطق با مشکل مواجه است.

 

وی بیان داشت: اما سوگمندانه باید بگویم در شهرستان بندرلنگه علی رغم وجود فرودگاه مناسب و استقرار تجهیزات کامل و پیشرفته و حضور نیروهای متخصص و زبده اما هیچ استفاده ای از این امکانات، تجهیزات  و نیروی انسانی نمیشود و این فرودگاه هیچ نقشی در توسعه این شهرستان ندارد.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: به دلیل عدم وجود پرواز مناسب تعدادی از کارآفرینان وسرمایه گذاران و پزشکان متخصص و دیگر افرادی که میتوانستند نقش مهمی در توسعه وپیشرفت متوازن شهرستان ایفا نمایند مجبور به ترک شهرستان و رفتن به دیگر مناطق کشور نموده اند و جای تاسف است که مسؤولان امر بعد از بارها قول  و وعده جهت اضافه کردن پرواز، هنوز اقدام عملی شکل نگرفته است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان