درخواست شورا و شهردار و جمعی از فعالان ورزشی بندرچارک از «جباری » برای احداث زمین «چمن» / رئیس شورای بندرچارک: شهرداری هیچگونه اعتباری برای احداث زمین چمن ندارد + ویدیو

رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، رئیس هیات فوتبال و جمعی از فعالان ورزشی بندرچارک طی درخواستی مکتوب از مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری و جذب اعتبارات برای احداث زمین چمن مصنوعی این بندر شدند.

کد خبر : 26068
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آذر 1399 - 15:08
درخواست شورا و شهردار و جمعی از فعالان ورزشی بندرچارک از «جباری » برای احداث زمین «چمن» / رئیس شورای بندرچارک: شهرداری هیچگونه اعتباری برای احداث زمین چمن ندارد  + ویدیو

 

به گزارش کنگ خبر، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، رئیس هیات فوتبال و جمعی از فعالان ورزشی بندرچارک طی درخواستی مکتوب از مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری و جذب اعتبارات برای احداث زمین چمن مصنوعی این بندر شدند.

 

 

در بخشی از این درخواست خطاب به مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان  آمده است، شهر بندرچارک از ابتدائی‌ترین امکانات ورزشی جهت رشد جوانان خود محروم است، نمونه بارز و یکی از دغدغه‌های ورزشکاران این شهر همانطور که در بازدید حضرتعالی از ورزشگاه این شهر به سمع و نظرتان رسید، نبود استادیوم و زمین چمن برای برگزاری تمرینات و مسابقات رسمی است که بالاجبار مسابقات رسمی در شهرهای همجوار برگزار می‌گردد.

لذا از محضر مبارک حضرتعالی که از خادمان بحق این مردم و یارو و یاور شهروندان بندرچارک هستید خواهشمندیم همانند گذشته که مشکل گشای این شهر بوده اید . نسبت به مساعدت در زمینه احداث زمین چمن مصنوعی تنها ورزشگاه شهر چارک آستین همت را بالا زده ، به یاری خداوند و با تلاش حضرتعالی خون تازه ای در رگ های ورزش این بندر جاری شود.

 

 

همچنین عباس حکیمی رئیس شورای شهر بندرچارک در گفت‌وگوی ویدیویی ضمن در خواست از نماینده مردم غرب هرمزگان در خصوص جذب اعتبارات برای احداث این استادیوم و اینکه خدمات مهندس جباری در ادوار گذشته نادیده گرفته نمی‌شود، اظهار کرد: بندر چارک نیاز مبرمی به زمین چمن دارد و شهرداری نیز هیچگونه اعتباری برای احداث این زمین ورزشی ندارد.

 

 

گفتنی است مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس یکشنبه همین هفته به همراه احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه از زمین چمن بندر چارک بازدید و در جمع ورزشکاران نیز حاضر شدند. در حاشیه این بازدید شورای شهر و تعدادی از جوانان و فعالان ورزشی چارک نیز از نماینده مردم غرب هرمزگان خواستار پیگیری و جذب اعتبار برای بتن ریزی این زمین فوتبال و تخصیص چمن مصنوعی و همچنین ساماندهی و بازسازی سالن ورزشی ۳۰۰نفره این بندر شدند.

 

انتهای پیام/م

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان