«کرونا» هم جلوی اراده پولادین «جباری» در سرکشی از حوزه انتخابیه خود کم آورد/ گلایه نماینده مردم غرب هرمزگان از کمبود نیرو و امکانات درمانگاه‌های چارک و بندرلنگه

مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در این روزهای کرونایی نیز پس از شرکت در جلسات متعدد مجلس شورای اسلامی روز گذشته به همراه احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه و فواد مراد زاده بخشدار شیبکوه با حضور در تعدادی از روستاهای این بخش با دهیاران، شوراها و تعدادی از مردم دیدار و گفت وگو کرد و موارد و مشکلات این روستاها را از نزدیک مشاهده و بررسی نمود.

کد خبر : 26006
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
«کرونا» هم جلوی اراده پولادین «جباری» در سرکشی از حوزه انتخابیه خود کم آورد/ گلایه نماینده مردم غرب هرمزگان از کمبود نیرو و امکانات درمانگاه‌های چارک و بندرلنگه

به گزارش کنگ خبر، مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در این روزهای کرونایی نیز پس از شرکت در جلسات متعدد مجلس شورای اسلامی روز گذشته به همراه احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه و فواد مراد زاده بخشدار شیبکوه با حضور در تعدادی از روستاهای این بخش با دهیاران، شوراها و تعدادی از مردم دیدار و گفت وگو کرد و موارد و مشکلات این روستاها را از نزدیک مشاهده و بررسی نمودند.

 

 

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در ابتدا از پروژه آبنمای چارک نیز بازدید نمود و سپس با حضور جمعی از مسؤولان محلی بخش شیبکوه با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهر به ساحت مقدس شهدا ادای احترام نمودند و به قرائت فاتحه و عطرافشانی این قبور مطهر پرداختند.

 

 

سپس  از زمین چمن بندر چارک بازدید و در جمع ورزشکاران نیز حاضر شدند. در حاشیه این بازدید شورای شهر و تعدادی از جوانان و فعالان ورزشی چارک نیز از نماینده مردم غرب هرمزگان خواستار پیگیری و جذب اعتبار برای بتن ریزی این زمین فوتبال و تخصیص چمن مصنوعی و همچنین ساماندهی و بازسازی سالن ورزشی ۱۵۰۰نفری این بندر شدند.

 

 

 

در ادامه مهندس جباری از دستگاه  BT1500 آزمایشگاه درمانگاه بندر چارک نیز رونمایی کرد. این دستگاه قادر به انجام ٢۵٠ ازمایش مختلف در ١ ساعت می‌باشد که توسط خیر عبدالله محمد العلی و نماینده خیر حاج ابراهیم رحیمی به ارزش ۳ میلیارد ریال خریداری شده است.

 

 

نماینده مردم غرب هرمزگان از خیرینی که این دستگاه را تهیه نمودند نیز تشکر و قدردانی بعمل آورد و با گلایه از وضعیت درمانگاه‌های چارک وبندرلنگه، یادآور شد: باید در بندرچارک بیمارستان راه اندازی شود و اینکه درمانگاه شبانه روزی با دو پزشک هم باشد چاره کار نیست چرا که مردم از اینجا برای درمان و مراجعه به پزشکان متخصص، مسافت  طولانی بندرلنگه و بستک را طی می‌کنند و ما نمی پذیریم از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که بندر چارک با این جمعیت فقط درمانگاه داشته باشد.

 

 

بعد از این بازدیدها جباری در روستای طاحونه حاضر شد با تعدادی از مردم و دهیار وشوراها به گفت‌وگو پرداخت، و اهالی این روستا از نگاه جباری به روستاهای کمتر توسعه یافته این بخش تقدیر کردند و توجه ایشان را در ادوار گذشته به این روستا در خصوص طرح آبرسانی و احداث موج شکن جهت استفاده صیادی را یادآور شدند.

 

 

نماینده مردم غرب هرمزگان و هیات همراه سپس در جمع مردم روستای گرزه این بخش در محل مسجد جامع حاضر شدند و دهیار و رئیس شورای اسلامی به بیان دغدغه اصلی این روستا یعنی کمبود آب شرب که توسط آبشیرینکن این روستا تامین می‌شود پرداخت و از نماینده غرب هرمزگان خواستار پیگیری این مورد شدند.

 

 

پس از روستای گرزه جباری و هیات همراه از روستای نخل میر و سه کنار بازدید و در جمع تعدادی از مردم حاضر شدند و با اهالی به گفت وگو پرداختند و از نزدیک با مشکلات و دغدغه های آنان آشنا شدند.

 

در پایان این دیدار ها جباری رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان و هیات همراه در روستای بالعسکر در جمع شوراهای تعدادی از روستاها و اعضای شورای بخش شیبکوه حاضر شدند و از نزدیک مسائل را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

در این نشست پایانی مبارک زارع رئیس شورای شهر بندرچارک و سلطان محمدیان رئیس شورای شهرستان موارد و عمده مشکلات درمانگاه چارک و درمانگاه بندرلنگه را مطرح نمودند و از نماینده غرب هرمزگان خواستار پیگیری این موارد و رفع مشکلات پیرامون شدند.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان