در دفتر امام جمعه شهرستان بندرلنگه

مراسم معارفه رئیس جدید کمیته امداد شهرستان بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر

مراسم معارفه رئیس جدید کمیته امداد شهرستان بندرلنگه با حضور امام جمعه این شهرستان و مدیر کل کمیته امداد هرمزگان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

کد خبر : 25722
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
مراسم معارفه رئیس جدید کمیته امداد شهرستان بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر

به گزارش کنگ خبر، مراسم معارفه حسین ذاکری بعنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان بندرلنگه ظهر امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اسماعیل نیا امام جمعه و الهیاری مدیر کل کمیته امداد هرمزگان در محل در دفتر امام جمعه برگزار شد.

 

در ابتدا حجت الاسلام اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: ملت مومن منطقه به تبعیت از بزرگ حامی محرومان حضرت علی (ع) در زمینه یاری رساندن به محرومان از طرف کمیته همواره پای کار هستند و حمایت میکنند.

 

وی افزود: امیدواریم با حمایت خیرین محترم به بهبود معیشت نیازمندان شهرستان بیش از پیش رسیدگی شود .

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: رشد کاریکاتوری شهرستان که از یک سو بخش های خیلی برخوردار  وافراد متمول سکونت دارند و از سوی دیگر خانواده های متعددی که در تهیه نان شب مانداه اند برای هر انسان مومن ودلسوز شرم آور است و امید است با برنامه ریزی مسؤولان شهرستان تصویر زیباتری از شهرستان در این زمنیه ترسیم گردد.

 

حجت الاسلام اسماعیل نیا در ادامه مسؤولان کمیته امداد را به جدیت در کار جهادی و شبانه روزی ، برقراری ارتباط و روابط عمومی خوب با اشخاص حقیقی و حقوقی، نپرداختن به حاشیه ها و ورود به مسایل سیاسی توصیه کرد وعنوان داشت: حقوق نیازمندان را با اقتدار از غاصبان این حقوق باید بگیرید.

 

در ادامه الهیاری مدیر کل کمیته امداد هرمزگان با اشاره به اینکه ۳۵هزار خانوار در هرمزگان  از وام های ما اشتغال ایجاد کرده‌ایم، گفت: به امر مهم توسعه توانمند سازی واشتغال و توسعه مشارکت های مردمی اهمیت داده ایم و این امر دینی را احیاء کردیم.

 

وی افزود: در سال جاری ۷۰ میلیارد وام قرض الحسنه کارگشایی به فقرا پرداخت کردیم و برای رفع رجوع خانواده های تحت پوشش به سمت وام قرض الحسنه آمدیم .

 

مدیر کل کمیته امداد هرمزگان با اشاره به اینکه طرح مواسات وهمدلی باید ادامه داشته باشد، بیان داشت: در بندرعباس ۱۵۰۰طرح بالای دو نفر و همچنین ۴۰۰طرح بالای ۴ نفر اشتغال ایجاد کردیم.

 

انتهای پیام/ک

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان