صبح فردا طی مراسمی

برای نخستین‌بار فرمانداری بندرلنگه به چهره‌ای بومی سپرده می‌شود / پازل خدمتی در بندرلنگه تکمیل شد

کنگ خبر _ وجود نیرویی بومی دارای سوابق درخشان مدیریتی در فرمانداری و همچنین امام جمعه ای عالم، جهادی و مطالبه گر در بندرلنگه به علاوه‌ی ظرفیت استاندار هرمزگان به عنوان چهره‌ای ذینفوذ و منحصربه فرد، به اتفاق نماینده‌ی باتجربه‌ی غرب هرمزگان میتواند موجب تحول بندرلنگه شده و اتفاقات خوبی را برای این شهرستان به ارمغان بیاورد.

کد خبر : 25713
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰:۰۰
برای نخستین‌بار فرمانداری بندرلنگه به چهره‌ای بومی سپرده می‌شود / پازل خدمتی در بندرلنگه تکمیل شد

به گزارش کنگ خبر، احمد شیبانی صبح فردا طی مراسمی با حضور ناجی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان جایگزین علی نیکویی فرماندار کنونی بندرلنگه خواهد شد.

 

احمدشیبانی که در کارنامه‌ی خود سابقه‌ی چندین فرمانداری را دارد و از نیروهای بومیِ متخصص محسوب میشود، در حالی به سمت فرمانداری بندرلنگه منصوب شده است که فرماندار این شهرستان عمدتأ خارج از استان و گاهأ از حوزه‌ی مرکز یا شرق بوده است و بندرلنگه هرگز شاهد حضور فرمانداری بومی نبوده است.

 

حال وجود نیرویی بومی دارای سوابق درخشان مدیریتی در فرمانداری و همچنین امام جمعه ای عالم، جهادی و مطالبه گر در بندرلنگه به علاوه‌ی ظرفیت استاندار هرمزگان به عنوان چهره‌ای ذینفوذ و منحصربه فرد، به اتفاق نماینده‌ی باتجربه‌ی غرب هرمزگان که در هیأت رئیسه‌ی مهمترین کمیسیون مجلس از نظر عمرانی و زیرساختی حضور دارد، میتواند موجب تحول بندرلنگه شده و اتفاقات خوبی را برای این شهرستان به ارمغان بیاورد و هم اکنون به نظر میرسد پازل خدمتی در این شهرستان تکمیل شده است.

 

احمد شیبانی ۴۶ ساله اهل شهرستان پارسیان می باشد که مدت بیش از ۲۰سال ساکن بندرلنگه می‌باشد که همسر ایشان نیز بومی این بندر است، که پیشتر فرماندار بستک ، فرماندار بندرسیریک ، بخشدار مرکزی بندرلنگه، بخشدار هرمز و جزیره قشم، بخشدارکوشکنار شهرستان پارسیان و کارشناس دفتر سیاسی و انتظامی استانداری هرمزگان را عهده دار بوده است.

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان