در میز خدمت قرارگاه تحول محله امام محمد باقر(ع) بندرلنگه

مسؤولانی که در گذشته تخلف کردند باید پاسخگو باشند / پرونده مشکلات محله امام محمد باقر(ع) روی میز خدمت !!

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: در گذشته هم اگر کسی کم کاری و تخلفی کرده باید جوابگو باشد ما به محلات و میان مردم آمدیم که مطالبه گری مردم را بالا ببریم.

کد خبر : 25596
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
مسؤولانی که در گذشته تخلف کردند باید پاسخگو باشند / پرونده مشکلات محله امام محمد باقر(ع) روی میز خدمت !!

به گزارش کنگ خبر، میز خدمت قرارگاه طرح تحول محلات امشب در محله امام محمد باقر(ع) با حضور علی نیکویی فرماندار، سرهنگ اسحاق موذن نسب فرمانده بسیج وسپاه وجمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه و تعدادی از اهالی این محله در مسجد امام محمد باقر(ع) برگزار شد.

 

درابتدا حجت الاسلام قلمانی رئیس قرارگاه تحول محله امام محمد باقر(ع) وتعدای از اهالی این محل به بیان مشکلات این محله از جمله عدم آسفالت ، پارک و زیر ساخت مناسب در بیشتر نقاط این محل، مشکلات قطعی تلفن ثابت، مشکلات آب در برخی منازل وهمچنین مشکلات سند ملکی اشاره کردند.

 

سپس مدیران ادارات نیز به ارائه گزارش در خصوص اقدامات انجام شده و دردست اقدام دراین محله پرداختند.

 

در ادامه سرهنگ موذن‌نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: شاید جنگ ۸ ساله تمام شد ولی دفاع همچنان باقی است، آن سنگر ونوع دفاع عوض شده است و در حال حاضر جهاد ما محرومیت زدایی و خدمت رسانی است.

وی افزود: ما همه شرمنده شهداء هستیم و شهداء رفتند و از همه چیز خود گذشتند و ما امروز باید به پاسداشت خون شهدا به مردم خدمت کنیم و برای حل مشکلات آنها وقت بگذاریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه، یادآور شد: قرارگاه تحول محلات یعنی دلسوزی کردن برای مردم وهیچ شانی بالاتر از خدمت و نوکری مردم نیست.

 

موذن‌نسب بیان داشت: مسؤولان ما از دفاع مقدس بیاموزند که با امکانات وتجهیزات کمک هم می‌شود کار کرد.

 

سپس علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه بیان داشت: همه مسؤولان باید در رفع محرومیت اقدام کنیم واگر امروز در این جایگاه ایستادم وظیفه سنگینی دارم و نوکری شما مردم را بکنم.

 

وی افزود: همه کسانی که سمتی گرفتند باید نوکری مردم را کنند تعارف با کسی نیست. مردم با درایت نیز باید افرادی را در شورای شهر انتخاب کنند که پیگیری امورات باشند.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه بیان داشت: در گذشته هم اگر کسی کم کاری وتخلفی کرده باید جوابگو باشد ما به محلات و میان مردم آمدیم که مطالبه گری مردم را بالا ببریم.

 

نیکویی عنوان کرد: پیگیری مسائل و مشکلات شهری بعهده شورای شهر است که باید با اهالی محلات جلسه بگذارند و در رفع آنها اقدام کنند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه گفت: در انتخابات شورای شهر به افراد شایسته رای دهید که شهرداری قوی انتخاب کنند و با هم نیز هماهنگ باشند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان