در پیام مشترک نمایندگی ولی فقیه و فرمانده سپاه بندرلنگه به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن

آزادگان گنجینه‌های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند / آزادگان نماد‌های استقامتی که جسمشان در بند ولی دلشان با امام‌روح‌الله بود

حجت‌الاسلام عباس شمس مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه و سرهنگ اسحق موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرستان بندرلنگه طی پیامی مشترک به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی؛ این روز را به این  غیور مردان و جان برکفان آزاده تبریک گفتند.

کد خبر : 24973
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
آزادگان گنجینه‌های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند / آزادگان نماد‌های استقامتی که جسمشان در بند ولی دلشان با امام‌روح‌الله بود

 

 

به گزارش کنگ خبر، حجت‌الاسلام عباس شمس مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه و سرهنگ اسحق موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرستان بندرلنگه امروز طی پیامی مشترک به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی؛ این روز را به این  غیور مردان و جان برکفان آزاده تبریک گفتند.

متن کامل این پیام به شرح ذیل  است:

۲۶ مرداد ۶۹ گاه پایان انتظار چندین و چند ساله است، انتظاری سخت با سرانجامی شیرین، عمری که بسیاری از مادران و پدران و زنان و مردان این سرزمین در آن موی سپید کردند و چشم‌ها به اشک‌ها و دل‌ها به اندوه فراغ خون شد، اما اینک به عطر و بوی پیراهن یوسف دوباره نور و امید یافته است.

 

اینک این انتظار به سر آمده و تا لحظه دیدارزمانی کوتاه بیش نمانده، اما عقربه‌ها به کندی می‌گذرند و این لحظات و ساعت‌ها گویی سال‌ها و ماه‌هایی تمام ناشدنی است.

همه خاک این سرزمین یکپارچه چشم شده و به راه مانده تا لحظه وصل برسد لحظه دیدار پرنده‌های مهاجر، این سبکبالان آزاده، دلاور مردانی که ماه‌ها و سال‌ها را دردخمه‌های شکنجه گران بعثی و غل و زنجیر زندان هایشان در اسارت گذراندند، اما لحظه‌ای از آرمان‌های خود، شهدا و این ملت سربلند عبور نکردند و عاشقانی که اینک با قامتی استوار بر خاک وطن بوسه می‌زنند و با عزت و افتخار در آغوش میهن جای می‌گیرند.

نماد‌های استقامتی که اگر چه جسم شان در بند اسارت و شکنجه‌ها بود، اما دل‌ها شان به نام امام روح الله، قائد بی همتایشان پیر جماران امام خمینی (ره) و عشق میهن و ملت می‌تپید و یاد یاران شهیدشان که درراه اعتلای ایران اسلامی و حفاظت از ذره ذره خاک میهن و ارزش‌های دینی و اسلامی جان فدا کردند آنان را برای حفظ قدرت و صلابت استوارتر می‌داشت و درآنان روح و جانی دوباره می‌دمید.

آری مردان آزاده ایران اسلامی ۳۰ سال قبل در چنین روزی بر خاک میهن بوسه زدند، مردانی که بار‌ها و بار‌ها تا معراج رفته بودند و اینک اگر چه با جسم و بدنی نحیف و رنجور، اما با صلابت، استوار، با افتخار بر خاک وطن قدم می‌نهادند.

آزادگان این گنجینه‌های ارزشمند دوران دفاع مقدس و این ملت و سرزمین و نظام و دلاوری‌ها و بزرگ مردی هایشان را باید پاس داشت وارزش‌ها و آرمان‌هایی که آنان برای حفظ آن از همه داشته هایشان با قامتی استوار و راسخ عبور کرده و ایستادند را در میان جامعه ترویج نمود.

آن هم به زبان امروزی و متناسب با جامعه کنونی تا این مجاهدت و مقاومت بی مثال رسولان فرهنگی انقلاب و نظام ما، راهی روشن در مسیر هدایت نسل آینده و افتخار و عزت مردان و زنان این مرز بوم و همه بیداردلان و آزادگان جهان شود.

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان