کشف مواد افیونی در کیش

انهدام باند سوداگران مرگ در جزیره کیش

کشف مواد افیونی در کیش فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام باند سوداگران مرگ و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در این جزیره خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی عملیات ضربتی ۲ نفر از اعضای باند

کد خبر : 24793
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۶
انهدام باند سوداگران مرگ در جزیره کیش

کشف مواد افیونی در کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام باند سوداگران مرگ و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در این جزیره خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی عملیات ضربتی ۲ نفر از اعضای باند سوداگران مرگ را دستگیر و ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ جمالی افزود: سوداگران مرگ به شیوه و شگرد های خاص قصد توزیع مواد مخدر در جزیره را داشتند که  دستگیر شدند و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی کیش تصریح کرد: برخورد با سوداگران مرگ و افرادی که آسایش و آرامش مردم و جامعه را سلب می کنند بطور جدی در دستور کار پلیس قرار گرفته و مخلان امنیت و هنجار شکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجار شکنی و عرض اندام به آنان را در جزیره کیش نخواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در سال ۱۳۹۹ برای ما به ارمغان داشته است.

گفتنی است، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از ۱۲۲ نفر در این خصوص دستگیر شدند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان