رئیس اداره شیلات شهرستان بندرلنگه خبرداد:

صدور کارت تردد در بندر صیادى کنگ

رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه، از ارتقا خدمات رسانی در بندر صیادی کنگ به جامعه صیادی در پی سفر معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان به شهرستان لنگه و همچنین صدور کارت تردد در بندر صیادی کنگ خبر داد.

کد خبر : 24787
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
صدور کارت تردد در بندر صیادى کنگ

به گزارش کنگ خبر،حسین ریاس با اشاره به اینکه جامعه صیادی و تعاونی های صیادی از اهیمت ویژه برای شیلات هرمزگان بر خوردار هستند گفت: بدون شک خدمت رسانی به این قشر زحمت کش از توفیقات شیلات هرمزگان است.

وی با اشاره به سفر معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان به شهرستان بندرلنگه و همچنین دیدارهای اخیر با فرماندار این شهرستان و حمایت های ایشان گفت: خوشبختانه به همت تعاونی صیادی بندر کنگ ۱۶ عدد دوربین پایش محیط بندر، جهت بالا بردن سطح امنیت در بندرصیادی کنگ خریداری و نصب شد.

ریاس اجرای صدور کارت تردد برای کلیه افرادی که در بندر صیادی کنگ تردد می نمایند را دیگر خدمات صورت گرفته در بندر صیادی کنگ برای سهولت در خدمات رسانی به صیادان خواند.

رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه برگزاری کارگاه آموزش اطفا حریق در بندرصیادی کنگ توسط کارشناس ایمنی بندر جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهی صیادان عزیز و ایمنی بندر همراه با صدور گواهی آموزشی توسط بهره بردار ببرای شرکت کنندگان را از دیگر خدمات ارائه شده در این بندر صیادی خواند.

انتهاى خبر/ب

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان