در میز خدمت قرارگاه تحول محله فاطمیه و هدایتی بندرلنگه:

اتمام حجت فرماندار بندرلنگه با مسؤولان کم کار / مدیری که کار کرد بسم‌الله و اگر کار نکرد به سلامت!!+ تصاویر

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: شاید مدیرانی باشند که نخواهند کار کنند ما آنها راشناسایی کردیم و به آنها گفتیم که دیگر در این شهرستان جایی ندارند، بفرمایید در جای دیگر خدمت کنید، مدیریت ما تغییر روش است کسی کار کرد بسم الله و کسی کار نکرد به سلامت!!

کد خبر : 24704
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
اتمام حجت فرماندار بندرلنگه با مسؤولان کم کار / مدیری که کار کرد بسم‌الله و اگر کار نکرد به سلامت!!+ تصاویر

به گزارش کنگ خبر، میز خدمت محل فاطمیه در قالب طرح تحول محلات با حضور علی نیکویی فرماندار، دریوشی معاون عمرانی و محامدی معاون سیاسی و سرهنگ موذن‌نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سروان رسولی فرمانده حوزه مقاومت امام علی(ع)، فرزاد حسینی شهردار و جمعی از روسای ادارات شهرستان بندرلنگه و جمعی از اهالی محله فاطمیه و هدایتی در حسینیه هدایتی این بندر برگزار شد.

 

علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه در این نشست ، اظهار کرد: ما باید جامعه را خانه خود بدانیم و اگر خانه خود حساب کردیم مطمنا برای رفع مشکلات آن اقدام میکینم.

 

وی افزود: کارگروه عمرانی و کارگروه فرهنگی در قرارگاه طرح تحول محلات باید در کنار یکدیگر کار و هم افزایی داشته باشند.

 

فرماندار بندرلنگه بیان داست: یک محله را به عنوان پایلوت در احیای بافت فرسود انتخاب کنید و نسبت به تغییرات آن اقدام کنید و الگویی برای کار در دیگر محلات باشید.

 

نیکویی یادآور شد: شاید مدیرانی باشند که نخواهند کار کنند ما آنها راشناسایی کردیم و به آنها گفتیم که دیگر در این شهرستان جایی ندارند بفرمایید در جای دیگر خدمت کنید، مدیریت ما تغییر روش است مدیری کار کرد بسم الله و اگر کار نکرد به سلامت!! وظیفه فرمانداری این است .

 

این مقام عالی دولت در شهرستان بندرلنگه گفت: در شرایط جنگ خاموش به سرمیبریم و اگر الان و در این شرایط کار کردیم هنر است ، الان دشمن به دنبال این است که مردم را نسبت به نظام بدبین کند .

 

وی خاطرنشان کرد: یک روز در هفته در مساجد حضور پیدا خواهیم کرد به اتفاق مسؤولان و معاونین و پاسخگوی مردم خواهیم بود وهمه مدیران مقید هستند که برای مردم کار انجام دهند.

 

در دامه سرهنگ موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه به تشریح وظایف کارگروهها در قرارگاه تحول محلات شهرستان بندرلنگه پرداخت.

 

در پایان جمعی از اهالی محله هدایتی و فاطمیه به ایراد مشکلات و درخواست های خود از مسؤولان پرداختند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان