در دهه کرامت و روز میلاد امام رضا(ع)

جوانان عشق و عطش هزینه جشن خود را به نارنجی‌پوشان بندرلنگه و بندرکنگ هدیه دادند+ تصاویر

جوانان گروه فرهنگی و مذهبی عشق وعطش بندرکنگ هزینه برگزاری جشن وبرپایی ایستگاه صلواتی روز میلاد امام رضا(ع) را به تعدادی از پاکبانان بندرکنگ و بندرلنگه هدیه دادند.

کد خبر : 24348
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
جوانان عشق و عطش هزینه جشن خود را به نارنجی‌پوشان بندرلنگه و بندرکنگ هدیه دادند+ تصاویر

به گزارش کنگ خبر، جوانان از جنس ایثار وگذشت در گروه فرهنگی و مذهبی عشق وعطش بندرکنگ هزینه جشن وبرپایی ایستگاه صلواتی روز میلاد امام رضا(ع) را به تعدادی از پاکبانان بندرکنگ وبندرلنگه هدیه دادند.

 

مقداد صفری پور مسؤول این گروه فرهنگی گفت: گروه فرهنگی و مذهبی عشق و عطش بندرکنگ طبق رسم همه ساله به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) اقدام به برپایی جشن و ایستگاه صلواتی می نمود، اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، جوانان این گروه تصمیم گرفتند که این هزینه برپایی جشن را به  تعدادی از پاکبانان عزیز در بندرلنگه و بندرکنگ هدیه دهند.

 

وی افزود: این هدیه شامل یک کادو، دویست هزارتومان وجه نقد، یک شاخه گل و یک بطری آبمیوه میباشد که حضورا به این عزیزان تقدیم گردید.

 

مسؤول گروه فرهنگی و مذهبی عشق و عطش بندرکنگ یادآور شد: در دهه کرامت نیز به هشتاد نفر از ایتام و نیازمند ان بسته های حمایتی هر کدام به ارزش چهارصد تا دویست هزارتومان نیز اهداء کردیم.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان