رای هیات حل اختلاف استان هرمزگان صادر شد

شهردار پیشنهادی شورای شهر بندرلنگه تایید نشد

رای هیات حل اختلاف استان هرمزگان مبنی بر عدم تایید شهردار انتخابی بندرلنگه صادر شد.

کد خبر : 24121
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
شهردار پیشنهادی شورای شهر بندرلنگه تایید نشد

رای هیات حل اختلاف استان هرمزگان مبنی بر عدم تایید شهردار انتخابی بندرلنگه صادر شد.

 

  • 🔻به گزارش کنگ خبر، شنید ها ها حکایت از این دارد که هیات حل اختلاف استان هرمزگان پس از نشست اخیر، نظر هیات تطبیق شهرستان بندرلنگه مبنی بر عدم احراز شهردار پیشنهادی شورای شهر بندرلنگه را تایید کرد.

اواخر سال گذشته سه عضوشورای شهر، محمد رضا زاده را بعنوان شهردار بندرلنگه انتخاب نمودند که این رای با عدم تایید از سوی هیات طبیق شهرستان بندرلنگه روبرو شد و این شورا به این رای اعتراض نمود و سپس این مورد به هیات حل اختلاف استان هرمزگان ارجاع داده شد که با رای هیات حل اختلاف استان، صلاحیت شهردار جهت این پست احراز نشد.

پس از کش و قوس های فراوان و حواشی در انتخاب شهردار پیشنهادی، حال باید شورای شهر بندرلنگه مجددا شهردار جدید را انتخاب کنند که این خود آزمون بزرگی برای این پارلمان محلی است.

این انتظار بحق مردم از شورای شهر بندرلنگه است که هر چه سریعتر شهرداری انقلابی، باانگیزه، متخصص، متعهد، بادرایت، کاردان و جهادی را برای این پست انتخاب کنند تا کشتی به گل نشسته شهرداری این شهر تاریخی را نجات دهد.

گفتنی است، محمد امین اورنگی عضو شورای شهر بندرلنگه نیز طی مصاحبه ای با خبرگزاری فارس درخواست تعیین وتکلیف شهردار انتخابی بندرلنگه را ازسوی  استانداری هرمزگان داشته است.

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان